Reklama
Reklama

Brzozowski podjął temat małżeństwa. Ma już pewne plany? Rodzina daje mu wolną rękę!

Rafał Brzozowski jest jednym z najbardziej uwielbianych przez kobiety prezenterów. Panie tłumnie śledzą go w sieci i zostawiają urocze komentarze pod jego wpisami, wychwalając wokalistę pod niebiosa. Mimo swojej wyjątkowości Rafał dostał bolesnego kosza od Anny Tarnowskiej, z którą był związany przeszło 8 lat. Teraz na nowo układa sobie życie, lecz o ślubnym kobiercu nawet nie myśli. Co na to jego rodzina? Ostatnia wypowiedź gwiazdora rozwiała wszelkie wątpliwości.

Kim jest nowa dziewczyna Rafała Brzozowskiego?

Rafał Brzozowski nie rozpaczał długo po zakończeniu poprzedniego związku. Gwiazdor już od pół roku ma nową wybrankę, a jego była ogłosiła, że... spodziewa się dziecka. Zdaje się, że obydwoje świetnie się czują w nowych rolach i zdołali znaleźć odpowiednie osoby, z którymi są szczęśliwi.

Reklama

Rafał nie gryzie się w język i chętnie opowiada o nowej ukochanej.

"Muszę powiedzieć tak, że dla kogoś mi serduszko troszkę zabiło, ale to wszystko jest bardzo piękne, spokojne i niech tak się rozwija" - wyznał ponad 6 miesięcy temu w rozmowie z Jastrząb Post.

Wokalista dodał również, że tym razem zdecydował się na budowanie relacji z kobietą spoza show biznesu: "Muszę powiedzieć wymijająco, że nie. Jest z zupełnie innej branży. Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. Co ma być, to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale też powoli się otworzyć emocjonalnie" - mówił reporterce Jastrząb Post.

Nie ukrywał, że razem z drugą połówką są na etapie "miłość rośnie wokół nas" i świetnie się dogadują. Nie zamierza jednak szybko pozwalać sobie na daleko idące deklaracje, co zdradził w najnowszym wywiadzie.

Rafał Brzozowski już planuje ślub? Rozwiał wszelkie wątpliwości!

Rafał Brzozowski miał złamane serce po tym, jak rozpadła się jego relacja z Anną Tarnowską. Fani wciąż zastanawiają się, jak radzi sobie po głośnym zerwaniu, ale wydaje się być zadowolony z nowej relacji. Okazuje się, że rok spędzony u boku nowej miłości nie spodobał mu się na tyle, by Brzozowski chciał uklęknąć przed nową ukochaną i prosić ją o poświęcenie mu reszty życia.

Dziennikarze postanowili dowiedzieć się, jak na luzacki styl życia gwiazdora TVP reagują jego najbliżsi. Odpowiedź może zaskoczyć!

"Myślę, że ten temat był między nami tyle razy przegadany, że nie wywierają na mnie żadnej presji" - mówi Rafał Brzozowski zapytany o to, czy bliscy czekają na jego ślub.

Rodzice Rafała dają mu wolną rękę i ufają, że sam będzie wiedział, kiedy należy założyć rodzinę. Nie próbują więc przekonywać go na siłę do czegoś, czego nie chce.

"Oni przede wszystkim chcą, żebym był szczęśliwy. A też mają pewność, że jak uznam, że nadszedł moment, to ich o wszystkim poinformuję. Cierpliwie czekają, bo w końcu na wszystko przychodzi dobry czas. Na złożenie rodziny również. Nic na siłę..." - wyznał Rafał Brzozowski w "Twoim Imperium".

Zobacz też:

Rafał Brzozowski wystąpił w "Sprawie dla reportera". Widzowie wściekli

Brzozowski nie ma już co do niej żadnych wątpliwości! Takie słowa o nowej partnerce wcześniej nie padły

Czarne chmury nad "niezatapialną" Elżbietą Jaworowicz. Problemy ikony TVP się piętrzą!

Elżbieta Jaworowicz w ogniu krytyki za "popisy" w "Pytaniu na śniadanie". Oto co pokazała o poranku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama