Reklama
Reklama

Brodka bez makijażu i z siwymi włosami. Daje prztyczka „odmłodzonym” koleżankom?

Monika Brodka 7 lutego skończyła 34 lata! Najnowszym postem i podziękowaniami za życzenia podzieliła się w sieci, przy okazji publikując zdjęcie w naturalnym wydaniu. Brodka w wersji "sauté" pokazała się z siwymi włosami i bez grama makijażu.

Monika Brodka (posłuchaj) 7 lutego obchodziła swoje 34 urodziny. Artystka, która na rodzimej scenie muzycznej występuje już od prawie 18 lat, pokazała się na zdjęciu w naturalnej wersji, bez grama makijażu i z siwymi pasmami włosów. Jest to miła i niecodzienna odmiana od publikacji znanych celebrytek, które przez warstwy makijażu, wypełniacze i przeróbki nie przypominają już siebie. Zobaczcie sami, jak na przestrzeni lat zmieniała się finalistka "Idola"!

Reklama

Naturalna Monika Brodka świętuje 34. urodziny. Tak się zmieniła!

Monika Brodka zrobiła gratkę dla fanów i z okazji 34. urodzin pochwaliła się swoim najnowszym zdjęciem. Na ujęciu artystka pozuje w wersji naturalnej, bez makijażu i z siwymi kosmykami włosów. Wokalistce towarzyszy szczery uśmiech, a przy okazji dziękuje za życzenia i wyraża nadzieję, iż się spełnią. 

Inne gwiazdy powinny się uczyć od Brodki i też publikować zdjęcia bez obróbek? 

Monika Brodka: wiek, Instagram, kariera

Monika Brodka urodziła się w 1988 roku w Żywcu. Wychowała się w Twardorzeczce, w góralskiej rodzinie o tradycjach muzycznych. 

Karierę rozpoczęła w 2003 roku, kiedy wzięła udział w programie "Idol". W show zajęła I. miejsce i swoimi hitami zaczęła podbijać listy przebojów. Początkowo wykonywała muzykę pop, w późniejszych latach ugruntowała sobie pozycję na scenie muzyki alternatywnej.

Pierwszą płytę wydała w 2004 roku, a na albumie znalazł się utwór "Ten", który zapoczątkował pozycję Brodki na rynku muzycznym. Jej utwory "Znam cię na pamięć", "Miał być ślub", "Za mało wiem" do dziś są popularne i grane przez rozgłośnie radiowe. 

W 2021 roku wydała swoją ostatnią płytę "Brut", na której znalazł się kawałek "Game Change". Brodka nagrała swoją wersję piosenki Izabeli Trojanowskiej "Wszystko, czego dziś chcę" na potrzeby ścieżki dźwiękowej do serialu "Rojst".

Fani artystki mogą śledzić ją na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z publiką zdjęciami i efektami pracy zawodowej.

Zobaczcie również:

Edyta Zając i Michał Mikołajczak razem na premierze. To już oficjalne?

Zbiórka na leczenie syna Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka została zablokowana!

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Brodka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy