Reklama
Reklama

Britney wcale nie zaprosiła brata na ślub. "Pier*** się, Bryan"

Britney Spears (40 l.) zdementowała plotki i wyznała na Instagramie, że jej brat Bryan nigdy nie został zaproszony na ślub. Piosenkarka nie wyobrażała sobie wznosić wspólnego toastu po tym, jak latami rodzina zabraniała jej spożywać alkoholu. "Wiem, że łączą nas więzy krwi, ale żadna rodzina nie zrobiłaby mi tego, co wy. Pie*** się" - podsumowała gorzko.

Bryan James Spears jest amerykańskim producentem filmowym oraz starszym bratem gwiazdy muzyki pop, Britney Spears.

Mężczyzna nie pojawił się na uroczystości ślubnej siostry, mimo że rodzeństwo wydawało się utrzymywać względnie dobre relacje, w przeciwieństwie do kontaktu wokalistki z Jamie Lynn.

Niestety młodsza siostra nie stanęła po stronie Brit podczas rozprawy o zniesienie kurateli. To samo dotyczy jej matki, Lynne.

Britney Spears jednak nie zaprosiła brata na swój ślub

Bryan miał być jedyną osobą z rodziny, która otrzymała zaproszenie na ślub, ale z komentarzy na Instagramie wynika, że rzeczywistość była zupełnie inna.

Reklama

Britney twierdzi, że rodzina zabraniała jej spożywać w alkohol w trakcie czteroletniego pobytu w Las Vegas, mimo że już dawno miała skończone 21 lat.

Gwiazda była wówczas pod kuratelą, która finalnie zakończyła się jesienią 2021 roku.

Dziewczyna Bryana twierdzi jednak, że para nie mogła uczestniczyć w weselu z powodu zakończenia roku jego 11-letniej córki z byłego małżeństwa, na którym wygłosiła specjalne przemówienie.

Amber dodała też, że jest jej przykro, że przegapili tak ważny moment. Jak donosi informator portalu Page Six, obie ceremonie odbywały się w tym samym czasie i zwyczajnie mogli być w dwóch miejscach jednocześnie.

Piosenkarka wielokrotnie krytykowała swoją toksyczną rodzinę, a zwłaszcza ojca i siostrę, za udział w zmowie przeciwko niej. Jamie Spears miał mocno nadużywać swojej roli, kontrolując jej życie osobiste, zdrowotne oraz finansowe.

Artystka twierdzi, że zasługują na to, aby siedzieć w więzieniu.  

Zobacz też:

Britney Spears podpisała umowę przedślubną. Jakie ustalenia?

Britney Spears stawała na ołtarzu już trzy razy! Kim są byli eks mężowie gwiazdy?

Plejada gwiazd na ślubie Britney Spears. Donatella Versace, Madonna, Paris Hilton i wiele innych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Jamie Lynn Spears
Reklama
Reklama
Reklama