Reklama

Reklama

Reklama

Britney Spears stawała na ołtarzu już trzy razy! Kim są byli eks mężowie gwiazdy?

Britney Spears (40 l.) 9 czerwca stanęła na ślubnym kobiercu po raz trzeci. Tym razem przypieczętowała swój związek z Samem Ashaharim (28 l.). Ten wyjątkowy dzień zapisze się w historii popkultury nie tylko ze względu na piękną suknię panny młodej i huczne wesele, ale też z powodu nieoczekiwanej wizyty awanturującego się pierwszego męża gwiazdy. Komu przed laty gwiazda popu ślubowała miłość i wierność do grobowej deski?

Britney Spears stawała na ołtarzu już trzy razy! Kim są byli eks mężowie gwiazdy?

Britney Spearsdwa dni temu świętowała swój wielki dzień. Po raz trzeci została żoną, tym razem związała się"na dobre i na złe" ze swoim trenerem Samem Ashaharim.

Świeżo upieczeni małżonkowie znają się od lat. Między tą dwójką zaiskrzyło na planie teledysku Britney do utworu "Slumber Party". W 2017 roku związali się ze sobą na poważnie i od tamtej pory Sam stał przy boku wokalistki zawsze, gdy tego potrzebowała. Choć zakochani chcieli złożyć przysięgę małżeńską dużo szybciej, nie mogli tego zrobić, dopóki Spears pozostała pod nadzorem kuratora sądowego.

Reklama

Bajkowy ślub odbył się z należytą pompą 9 czerwca na podwórku posiadłości w Thousand Oaks w Kalifornii. Na przyjęciu pojawiły się tylko najbliższe osoby, a przystrojony setkami róż namiot zmieścił wszystkich roztańczonych gości. Panna młoda miała na sobie piękną suknię projektu Donatelli Versace. 

Kevin Federline - drugi mąż Britney Spears

Kevin Federline był drugim mężem Britney Spears. Para zdecydowała się na ślub we wrześniu 2004 roku, który od samego początku budził zbiorową sensację. Uroczystość była trzymana w ścisłej tajemnicy i choć miała początkowo odbyć się w Santa Barbara, w ostatniej chwili została przeniesiona, by zmylić wścibskich paparazzi. Na weselu spodziewano się ponad 200 osób, a sala była przystrojona, podobnie jak w tym roku, ogromną ilością czerwonych róż. Gwiazda wystąpiła w sukni bez ramiączek, imponującym welonie oraz malutkiej tiarze, która zdobiła jej głowę. Kevin i Britney doczekali się dwójki synów Seana Prestona i Jaydena Jamesa. 7 listopada 2006 roku gwiazda złożyła wniosek o rozwód z byłym ukochanym, co dało początek batalii, która w dużej mierze rozgrywała się na okładkach kolorowych magazynów. Ostatecznie para rozstała się, a prawo do opieki nad synami piosenkarki przyznano Kevinowi.

Jason Allan Alexander - pierwszy mąż Britney Spears

Pierwszym mężem Britney Spears był Jason Allan Alexander, który był jej przyjacielem z dzieciństwa. Byli małżonkowie pochodzą z niewielkiego Kentwood w Luizjanie, jednak o związku tych dwojga niewiele wiadomo. Para zdecydowała się na szybki, spontaniczny ślub w Las Vegas w 3 stycznia 2004 roku, jednak ich małżeństwo trwało zaledwie 55 godzin, po czym zostało anulowane. Nieprzemyślana decyzja o ożenku została skrytykowana przez rodzinę i menadżera gwiazdy, który "odkręcał" konsekwencje ślubu w Vegas, argumentując, iż Britney nie była wówczas w pełni trzeźwa.

Jak widać "stara miłość nie rdzewieje", bowiem w zeszły czwartek, po 18 latach od rozstania, Jason Allan Alexander wdarł się na teren posiadłości swojej byłej żony i próbował zakłócić ceremonię ślubu Britney. Mężczyzna miał krążyć po terenie rezydencji gwiazdy i mówić ochroniarzom, że to on jest "pierwszym i jedynym mężem Britney". Agresywny mężczyzna został aresztowany.

Zobacz też:

Britney Spears pokazała relację ze ślubu. Koń ze złotymi kopytami i roznegliżowana Panna Młoda

Britney Spears już po ślubie. Przykry incydent tuż przed uroczystością

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Kevin Federline | Sam Asghari | Jason Alexander

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy