Reklama
Reklama

Brad Pitt pozwał byłą żonę. W tle afera finansowa. Chodzi o nielegalną sprzedaż willi?

Angelina Jolie (46 l.) i jej były mąż Brad Pitt (58 l.) nieustannie walczą ze sobą. Tym razem aktor zdecydował się pozwać Jolie za nielegalną sprzedaż willi we Francji, która przeszła w ręce rosyjskich bogaczy.

Brad Pitt i Angelina Jolie po trwającym niespełna jedenaście lat związku postanowili wziąć ślub. Ceremonia odbyła się w 2014 roku. Niestety, już w dwa lata później Jolie złożyła pozew o rozwód, w którym pisała, że dzielą ją z mężem "różnice nie do pogodzenia". Sprawa sądowa w tej sprawie przeciągnęła się aż do 2021 roku, gdy sąd orzekł, że Brad Pitt nie zostanie pozbawiony praw rodzicielskich wedle roszczeń wniesionych przez jego byłą żonę. To był jednak jedynie początek wojny kochanków...

Reklama

Brad Pitt postanowił ponownie zaciągnąć Jolie do sądu

Aktor oskarża byłą żonę o nielegalną sprzedaż jednej z posiadłości - Château Miraval. Jak zauważa aktor, mieli razem z żoną podzielić się majątkiem oraz winnicą, która przynosi im dochody. W pozwie zaznaczył, że kobieta samowolnie sprzedała willę i winnicę będącą " jego największą pasją". Według jego informacji kupującym ma być Yuri Shefler.

Pitt i Jolie zarabiają miliony na produkcji wina?

Pitt i Jolie kupili francuską posiadłość w 2008 r., zapłacili za nią ponad 28 mln dolarów. 35-pokojowa willa miała być idealnym miejscem dla całej ich rodziny, a małżonkowie mieli rozpocząć tam swój biznes związany z winnicą. Amerykańskie media donoszą, że Pitt rozkręcił tam produkcję wina rosé, która przynosiła duże zyski. Jego interes wart jest obecnie kilkanaście milionów dolarów.

Zobacz też:

Angelina Jolie apeluje w ważnej sprawie: "Może już nigdy nie będę mogła wyjść!" 

Angelina Jolie o śmierci matki. Bardzo ją zmieniła

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie starają się o dziecko

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy