Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Brad Pitt i Jennifer Aniston: spotkanie po latach?

Brad Pitt i Jennifer Aniston najprawdopodobniej spotkają się publicznie twarzą w twarz na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

Dawna para, która rozwiodła się w październiku 2005 roku może spotkać się na czerwonym dywanie, gdyż nowy film Brada "Burn After Reading" będzie miał w Toronto premierę 5 września,

Reklama

natomiast film Jennifer "Management" po raz pierwszy wyświetlony zostanie 7 września.

Źródło powiedziało prasie:

"To może być bardzo niezręczna sytuacja dla obojga, ale na pewno zarówno Brad jak i Jenn zachowają się jak profesjonaliści i nie będzie żadnych scen."

Jennifer i Brad nie byli widziani publicznie razem od czasu rozwodu, natomiast Jenn często spotyka się z matką Brada Jane, co podobno bardzo wkurza obecną partnerkę Pitta Angelinę Jolie.

Brad i Jen pobrali się w Malibu w lipcu 2000 roku. Plotki o problemach małżeńskich pary pojawiły się w 2004 roku w momencie, w którym Pitt rozpoczął prace przy filmie "Pan i pani Smith", na planie którego poznał właśnie Angelinę Jolie.

Jennifer złożyła podanie o rozwód w marcu 2005 roku, a już miesiąc później paparazzi wypatrzyli Brada i Angie na plaży w Kenii. Podobno bezpośrednią przyczyną rozwodu Brada i Jennifer był właśnie romans Pitta z Jolie.

MWMedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje