Reklama
Reklama

Boskie torsy show-biznesu, ciała jak u nastolatków. Żony muszą ich pilnować

Dynamiczne pedałowanie na rowerze, rytmiczne ruchy podczas pływania czy skoncentrowane ćwiczenia na siłowni - ci faceci to uwielbiają. Choć nie są już 20-latkami, to aktywność fizyczna pozwoliła im zachować młodzieńcze sylwetki, którymi chętnie chwalą się przed obiektywami.

22 czerwca obchodzimy Dzień Kultury Fizycznej, święto, którego celem  jest promowanie aktywnego stylu życia. Tak więc i nasza redakcja postanowiła odrobinę rozpropagować tę szczytną ideę.

A jak najlepiej to zrobić? Oczywiście cudzymi rękami, nie naszą pracą i żelazną dyscypliną osób trzecich. Przybliżymy wam więc dziś trzy sylwetki (w znaczeniu dosłownym) znanych aktorów i celebrytów, którzy z oddaniem rzeźbią swoje ciała i wyznają kult tężyzny fizycznej.

Boski Karol to nie żart prowadzącego

"Karol Strasburger imponuje boskim ciałem" - taką zapowiedzią zaprasza nas do swojego tekstu jeden z tabloidów.  Tekst świeżutki, zaledwie z 19 czerwca tego roku. Co prawda ukazane na plażowych zdjęciach boskie ciało gospodarza "Familiady" boskie jest raczej w znaczeniu dionizyjskim niż apollińskim, ale pan Karol ma już prawie 79 lat! Naprawdę można szczerze i bez ironii pozazdrościć mu siły, witalności i energii, z pewnością potrzebnych w małżeństwie z młodą żoną.   

Reklama

Zresztą wkład Karola Strasburgera w promowanie zdrowego stylu życia w naszym kraju jest nie do przecenienia. Wśród wielu korzyści, ruch fizyczny obniża poziom cukru, cholesterolu i trójglicerydów, wzmacnia mięśnie, które stabilizują stawy i kręgosłup, poprawia odporność i wpływa na ogólne samopoczucie.

Zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), aby cieszyć się tymi korzyściami, wystarczy 30 minut umiarkowanej intensywności aktywności fizycznej dziennie. W przypadku Strasburgera z pewnością jest to dużo więcej. 

Aktor jest rozkochany aktualnie w tenisie, wcześniej zaś uprawiał wiele dyscyplin sportowych i swoją obecnością opromienił niejeden kort i basen. Zdjęcia nie kłamią!

Radek Majdan zawsze dowozi

Na Radosława Majdana z pewnością można liczyć w wielu kwestiach. Jednak co do dwóch możemy mieć stuprocentową pewność: dobra forma i dobre ciuchy. Były piłkarz wykroił sobie taki właśnie tematyczny kawałek tortu w rozrywkowo-celebryckiej instytucji, jaką tworzy ze swoją żoną Małgorzatą. Ona trzyma styl, organizację, porządek i ostatnio też politykę, on — uśmiech, klatę i męskie kreacje wzorowane na Davidzie Beckhamie. Każdy odwiedzający Instagram 51-latka może się zresztą o tym przekonać choćby zaraz. Nie pytajcie go tylko o tatuaż przedstawiający Indianina, ok?

Forma z pazurem

Wszyscy, dla których kariera Cezarego Pazury zamyka się w jego niezapominanych rolach w "Killerach" i "13. posterunku", zapewne nie zdają sobie sprawy z dość ważnej kwestii - Cezary Pazura jest wspaniałym aktorem dramatycznym o wyśmienitym warsztacie, co udowodnił zarówno kreacją Wiadernego w "Krollu", Morawca w "Psach" czy Kujawskiego w "Tacie". Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, że 61-letni aktor z roku na rok coraz bardziej lubi się napiąć w swoich mediach społecznościowych, prezentując przysłowiowe "to i owo".  Dziwić to nie może — w końcu ciało jest narzędziem pracy każdego aktora.

Zobacz też:

Cezary Pazura po latach ocenił "13 Posterunek". Zaskakujące słowa słynnego aktora

Cezary Pazura rozpływa się nad zaletami żony. Porównał ją do swojej teściowej

Strasburger zaskoczył wyznaniem o małżeństwie ze sporo młodszą! "Nie ma takiej sytuacji, aby człowiek się nie zastanawiał"

Karol Strasburger i jego ukochana pokazali się w piżamach. Ich stroje mają ukryte znaczenie

Karola Strasburger i Stan Borys: Takiego skandalu dawno nie było. Jest wyrok o sądu. Sensacyjny finał sprawy!

"Nie cudzołóż i nie kradnij": Wieniawa, Pazura i Popławska o najnowszym polskim filmie!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Karol Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy