Reklama

Reklama

Reklama

Bosacka pokazała cenę papieru toaletowego i kawy. Aż trudno w to uwierzyć! "Poważnie się boję, co będzie dalej"

Katarzyna Bosacka (50 l.) regularnie ostrzega Polaków przed rosnącą inflacją. Tym razem pokazała na Instagramie szokujące ceny papieru toaletowego i kawy! Obserwatorki początkowo były przekonane, że to zwykła pomyłka. "Taniej jest we Francji" - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Bosacka to dziennikarka, która już od lat kreuje się na ekspertkę od zdrowego żywienia Polek i Polaków. Od 2010 roku prowadziła na antenie TVN program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", a po zakończeniu współpracy ze stacją ruszyła z własnym kanałem na YouTubie pod tytułem "EkoBosacka"

Nadal jest częstą gościnią w programach śniadaniowych i poszerza świadomość konsumencką w polskim społeczeństwie. Bosacka w związku z rosnącą w błyskawicznym tempie inflacją rzetelnie śledzi i porównuje ceny produktów na sklepowych półkach, w czym pomagają jej obserwatorzy, podsyłając tzw. "paragony grozy"

Reklama

Specjalistka apelowała już w sprawie przerażających cen nad polskim morzem - a nawet kosmicznych kosztów skorzystania z ubikacji na plaży. Tym razem zabrała głos na temat... papieru toaletowego oraz kawy. 

Katarzyna Bosacka ostrzega przed inflacją. Pokazała cenę papieru toaletowego i kawy

Bosacka otrzymała od pewnej internautki zdjęcie papieru toaletowego w jednym z supermarketów. Wydawałoby się, że mocno zawyżona cena (aż 50,42 zł) to jedynie zwykła pomyłka, ale przy kasie okazało się, że... to prawda! 

Jedna rolka kosztowała ponad cztery złote. "Taniej jest we Francji" - czytamy w komentarzach.

Pani Ilona początkowo nie mogła w to uwierzyć, ale sprawdziła cenę zarówno w czytniku, jak i u obsługi. Druga obserwatorka natomiast przysłała horrendalną cenę kawy w sklepie spożywczym, w którym pracuje. 

Kobieta zwróciła uwagę, że cena za 500 g kawy wzrosła z 25,99 zł na... 34,99 zł. Ktoś inny zauważył z kolei, że dezodorant podrożał w ciągu roku o całe dziesięć złotych, a margaryna kosztuje teraz tyle, co masło. 

"To się w głowie nie mieści, jak ceny szaleją... Poważnie się boję, co będzie dalej... Bo kiedyś jak mięso było drogie, to można było warzywami pociągnąć, a teraz wszystko jest drogie" - niepokoją się internauci. 

Przypominamy, że w sierpniu inflacja w Polsce pobiła rekord i wyniosła ponad 16 procent. Takiej drożyzny nie było u nas od ćwierć wieku. 

Zobacz też:

Katarzyna Bosacka prześwietla aferę olejową. Skandaliczne praktyki producentów

Bosacka grzmi na Instagramie. Pokazuje horrendalne ceny, jakie płaci się na wakacjach w Polsce!

Katarzyna Bosacka oszukała inflację. Najesz się za grosze

Nowa fucha Jacka Kurskiego po zwolnieniu z TVP? Piaseczny komentuje na gorąco

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka | inflacja

Reklama

Reklama

Reklama