Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Borys Szyc szaleńczo zakochany!

Wygląda na to, że Borys Szyc (35 l.) już wyleczył rany po związku z Zosią Ślotałą (25 l.), z którą rozstał się kilka miesięcy temu. Znów jest szczęśliwy u boku kolejnej kobiety...

Aktor wielokrotnie wyznawał, że nie potrafi być zbyt długo sam. Lista jego partnerek zdaje się to potwierdzać. 

Reklama

Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że Borys tak szybko znajdzie następczynię Zosi, z którą ostatecznie rozstał się latem.

Kobietą tą okazała się niejaka Justyna Jeger-Nagłowska (33 l.), projektantka ubrań dla dzieci. 

Para jest szaleńczo w sobie zakochana. Osoby z ich otoczenia twierdzą, że momentami zachowują się jak nastolatkowie.

Ostatnio "Życie na gorąco" spotkało ich na wieczornej randce.

"Borys zasypuje swoją wybrankę słodkimi całusami. W czułościach nie przeszkadza mu nawet obecność przyjaciół. Głaszcze ukochaną po ramionach, w końcu przytrzymuje jej włosy i namiętnie całuje w szyję. Chwilę później w tym romantycznym nastroju opuszczają restaurację, szybko żegnają się z przyjaciółmi i autem Justyny udają się w kierunku mieszkania Borysa na warszawskim Powiślu" - relacjonuje tygodnik.

Przypomnijmy, że Nagłowska ma dwie córki: 5-letnią Franciszkę i 2 lata młodszą Stefanię. Wychowuje je samotnie, bo jej małżeństwo rozpadło się zaraz po narodzinach drugiej córki.

Dobrze, że kobieta ma z kim zostawić swoje pociechy. Dzięki temu może się zrelaksować podczas nocnych szaleństw z nowym ukochanym...

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje