Reklama
Reklama

Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci. Teraz już wiadomo, dlaczego…

Blanka Lipińska (35 l.) szturmem wdarła się do show-biznesu dzięki głośnej książce "365 dni". Po literackim sukcesie przyszła kolej na ekranizację powieści, która zrobiła jeszcze większy szał, nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Tym razem Blanka postanowiła opowiedzieć nam nieco więcej o swoim życiu prywatnym. Czy planuje zostać matką?

Nie da się ukryć, że "365 dni" Blanki Lipińskiej zrobiło oszałamiającą karierę. Książka szybko stała się bestselerem i odbiła się wielkim echem nie tylko w Polsce.

Lipińska doskonale obsadziła również role w ekranizacji swojego dzieła. Kobiety na całym świecie zachwyciły się odtwórcą głównej roli - Michelem Morrone.

Tym razem Blanka porozmawiała z nami o... dzieciach. Okazuje się, że gwiazda nie zamierza zostać matką.

Blanka może liczyć także na wsparcie swoich bliskich, którzy nie dopytują, kiedy w końcu pisarka doczeka się potomka. 

Reklama

W tej kwestii wspierają ją także rodzice, którzy od zawsze wpajali Lipińskiej, że powinna szanować decyzje innych ludzi, więc oni szanują jej.

Blanka nie martwi się również, kto poda jej przysłowiową szklankę wody na starość. Okazuje się, że ma już plan! Wybuduje sobie dom starców!

Nie chce, by na starość wspomagały ją dzieci, bo uważa, że wszystkie osoby, które powołują na świat potomstwo ze strachu o własną starość, są egoistami.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy