Reklama
Reklama

Blanka Lipińska i Baron przestali się obserwować na Instagramie. To już koniec!

Odkąd związek Barona (38 l.) z Sandrą Kubicką (26 l.) wszedł w poważną fazę, Blanka Lipińska (36 l.) przestała obserwować go na Instagramie. Chyba jednak nie przeszła zawodu miłosnego tak lekko, jak chciała, by wszyscy myśleli….

Polski show biznes wprost usiany jest byłymi narzeczonymi Barona. Był w poważnym związku z Olą Szwed i Julią Wieniawą. Iskrzyło pomiędzy nim a Edytą Górniak, Patrycją Kazadi i Joanną Opozdą. Trzy lata temu podczas koncertu Hansa Zimmera oświadczył się na scenie brytyjskiej wokalistce Czarinie Russel. Przyjęła jego oświadczyny, jednak plany ślubne, a nawet sam związek krótko później rozeszły się po kościach. 

Po rozstaniu z Julią Wieniawą, gitarzysta Afromental płynnie przeszedł w związek z Blanką Lipińską, pisarką, autorką „365 dni”, nazywanych „kaszubskim porno”. Jak potem wyznała w wywiadzie dla magazynu „Flesz”:

Reklama

 

Kiedy przetrwali razem pierwszy lockdown wiosną zeszłego roku, wydawało się, że ich związek naprawdę się umocnił. Niestety, podobno pisarka spłoszyła muzyka snuciem planów, na które on nie był gotowy. Jak ujawnił wtedy informator Plotka:

Między Lipińską i Baronem już wszystko skończone?

Wiosną tego roku pojawiły się plotki, jakoby postanowili wrócić do siebie, jednak w rozmowie z dziennikarzem Pomponika Blanka zapewniła, że ani jej to w głowie: 

Teraz te spekulacje w ogóle straciły rację bytu, ponieważ Baron jest w związku z Sandrą Kubicką. Oboje potwierdzili status swojej miłości na Instagramie, więc sprawa jest poważna. 

Przy okazji wyszło na jaw, że Lipińska jednak nie traktuje rozstania z Baronem tak lekko, jak chciałaby, by wszyscy myśleli. Gdy tylko wyszło na jaw, że on i Kubicka są parą, przestała go obserwować na Instagramie, zresztą z wzajemnością.  Nie raduje jej szczęście byłego..?

Zobacz też: 

Już wiemy, kto odpadł z "Tańca z gwiazdami". Decyzja podzieli widzów

Elżbieta Romanowska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Nauczyciel zakażony. Ponad 100 uczniów na kwarantannie

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo,

wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy