Reklama
Reklama

Blanka i Smolasty mieli romans. Dziś wystąpili na jednej scenie Polsat Hit Festiwal

Blanka i Smolasty wystąpili dziś w ramach Koncertu Diamentowego. Niewiele osób jednak wie, że choć dziś pojawili się osobno, to kiedyś darzyli się uczuciem. Dlaczego ich związek się nie udał?

Blanka i Smolasty mieli romans. Dziś wystąpili na jednej scenie Polsat Hit Festiwal

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Blanka w 2023 roku reprezentowała Polskę na 67. Konkursie Eurowizji z utworem "Solo". Niewiele osób jednak wie, że artystów występujących dziś na jednej scenie połączyło kiedyś duże uczucie.

Blanka StajkowSmolasty zagrali na scenie Polsat Hit Festiwalu w ramach koncertów Diamentowych dla gwiazd, których albumy i single w ostatnim czasie osiągnęły status diamentowych.

Reklama

Blanka i Smolasty byli parą. Niespodziewanie zakończyli relację

Dla wielu fanów byli idealną parą - młodzi, utalentowani i piękni, wzajemnie się inspirujący i wspierający. Ich związek stał się inspiracją dla wielu osób, a oni sami chętnie dzielili się z fanami fragmentami swojego prywatnego życia. Niestety, ich uczucie, które narodziło się w maju 2022 roku, nie przetrwało próby czasu. 

Dlaczego ich związek nie przetrwał? Jak głosiły plotki, Smolasty, czyli Norbert Smoliński, podobno nie jest stały w uczuciach.

"Rozstania nie odczułam negatywne, a wręcz odbieram je pozytywnie. Między nami zawsze wszystko było okej i nadal jest, mamy świetny kontakt. Ja wspieram jego, a on trzyma kciuki za mnie. Jesteśmy w takim zdrowym, przyjacielskim kontakcie. Mamy bardzo dobrą relację" - wyznała Blanka w rozmowie z "Onetem".

Po występie na Eurowizji z utworem "Solo" Blanka postanowiła skupić się na pracy, a miłość znaleźć w odpowiednim momencie.

Blanka i Smolasty mieli romans. Dziś wystąpili na jednej scenie Polsat Hit Festiwal

Blanka wykonała swój największy hit "Solo" w ramach koncertu "Diamentowego". Na scenie pojawiła się ubrana w... białe kozaczki, krótkie szorty i złoty top. Oprócz zaśpiewania piosenki zatańczyła wyjątkowy układ choreograficzny. Nie zabrakło szpagatu, skakania, a nawet i twerkowania. Czyżby szykowała się do "Tańca z Gwiazdami"?

Oprócz niej i w sumie zaraz po niej pojawił się na scenie Smolasty, który otrzymał podwójnie diamentową płytę za dwa single: "Duże oczy" i "Pijemy za lepszy czas". Wczoraj miał okazję wystąpić z Dodą i wykonać największy hit lata "Nim zajdzie słońce".

Polsat Hit Festiwal: Gdzie oglądać?

Fani muzyki i gwiazd mogą oglądać Polsat Hit Festiwal 2024 w sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie, a także na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Blanka zapytana o to, czy poprawia sobie urodę, odpowiedziała stanowczo. Fani mogą być zaskoczeni

Blanka nie odpisuje fanom. Wyjawiła prawdę o związku [POMPONIK EXCLUSIVE]

Polsat Hit Festiwal 2024. Kto wystąpi w sobotę, 25 maja? Sprawdź program

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Stajkow | Polsat Hit Festiwal | Smolasty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy