Reklama
Reklama

Biznes Krzysztofa Latka. Wiemy, co robił ojciec dziecka Książkiewicz przed nagłą śmiercią

We wtorek media obiegła zaskakująca wiadomość. W wieku 59 lat zmarł nagle były partner i ojciec dziecka Weroniki Książkiewicz. Krzysztof Latek był wziętym przedsiębiorcą. Lista jego interesów robi wrażenie.

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek przez lata toczyli spory

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek przed laty tworzyli parę. Związek aktorki z biznesmenem wzbudzał spore kontrowersje, ponieważ mężczyzna był od niej dużo starszy. 16 lat różnicy nie zdawało się jednak wpływać negatywnie na ich relację. Zakochani nie opuszczali siebie na krok, a gdy wiosną 2009 roku Książkiewicz musiała pilnie przejść operację kręgosłupa, Latek codziennie odwiedzał ją w szpitalu z prezentem. Wszystko zmieniło się, gdy aktorka zaszła w ciążę. Przedsiębiorca zaczął znikać i unikać spotkań z ukochaną. Nie pojawił się nawet na porodówce, gdy aktorka zaczęła rodzić. Zobaczył syna dopiero kilka dni po narodzinach. To sprawiło, że kobieta zaczęła poważnie zastanawiać się nad przyszłością ich związku, a gdy ostatecznie się rozstali, walczyła z Latkiem o dziecko w sądzie. Po latach kłótni i medialnych uszczypliwości znaleźli nić porozumienia i naprawili relacje. Jakiś czas temu Książkiewicz nawet przyznała, że zawsze może liczyć na pomoc taty Borysa.

Reklama

Weronika Książkiewicz zdruzgotana śmiercią Latka

W ostatnich latach Książkiewicz i Latek mieli bardzo dobre stosunki. Wspierali się w wychowywaniu Borysa, a gdy przypadkowo spotkali się na zakupach, co uwiecznili paparazzi, przywitali się z serdecznością. Nic więc dziwnego, że Książkiewicz jest zdruzgotana informacją o śmierci Latka. Osoba z bliskiego otoczenia aktorki w rozmowie z WP powiedziała:

"Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie. (...) Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku".

Choć na śmierć nigdy nie da się przygotować i nie ma właściwych słów, by przekazać dziecku, że jego tata nie żyje, Weronika będzie musiała znaleźć w sobie siły, by porozmawiać z 14-letnim Borysem. Dobrą informacją jest to, że Latek najprawdopodobniej zostawił synowi zabezpieczenie w postaci sporego majątku. Mężczyzna był w końcu wziętym przedsiębiorcą. Lista jego interesów robi wrażenie.

CZYTAJ TEŻ: Gorzkie wieści ws. syna Krawczyka nadeszły w ostatniej chwili. To jednak nie były tylko plotki

Biznes Krzysztofa Latka

W 2003 roku Krzysztof Latek otworzył firmę Krzysztof Latek Investment, w której w głównej mierze zajmował się najmem i zarządzaniem nieruchomościami. Z czasem zaczął poszerzać działalność o budownictwo i wypożyczanie pojazdów. Stawiał budynki mieszkalne i biurowe oraz wynajmował i sprzedawał samochody osobowe i furgonetki. 

Później zajął się również wypożyczaniem i dzierżawą sprzętu rekreacyjnego i sportowego, środków transportu wodnego, środków transportu lotniczego oraz prowadził działalność usługową związaną z administracyjną obsługą biura. Można więc przypuszczać, że posiadał majątek, który zapewni synowi solidne zabezpieczenie na życie.  

ZOBACZ TEŻ:

Wieści ws. Weroniki Książkiewicz nadeszły nagle w środku nocy. Syn już został powiadomiony

Weronika Książkiewicz przeżyła fatalny moment w życiu. Dzisiaj odnalazła nową miłość

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy