Reklama
Reklama

Bezrobotna gwiazda "Dzień Dobry TVN" rusza z własnym biznesem. Ma ambitny plan

Małgorzata Ohme po zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN" nie zamierza zwalniać tempa. Była prowadząca popularną śniadaniówkę postanowiła wszystko postawić na własny biznes i założyła autorski kanał na YouTubie. Wygląda na to, że wiąże ze swoim przedsięwzięciem ogromne nadzieje.

Zaskakujące zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Pod koniec czerwca w telewizji TVN doszło do prawdziwej rewolucji. Stacja nieoczekiwanie rozstała się z piątką prowadzących poranne pasmo "Dzień Dobry TVN". O wszystkim widzowie dowiedzieli się z wpisu, który pojawił się w mediach społecznościowych. Pracę straciły największe gwiazdy popularnej śniadaniówki, czyli Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak i Andrzej Sołtysik, a także Małgorzata Rozenek-Majdan i Małgorzata Ohme.

Reklama


Rozczarowania decyzją swojego byłego pracodawcy nie kryła zwłaszcza ostatnia z wymienionych prezenterek.

"Jest mi smutno (...) To jest praca, którą lubiłam i wierzyłam, że jestem w tym dobra, że robię to najlepiej, jak potrafię. W jakimś sensie czuję żal za tym, co utraciłam, na co nie miałam żadnego wpływu" - powiedziała Ohme dla serwisu O2.

Małgorzata Ohme rusza z własnym kanale na YouTube

Wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy prezenterka wróci jeszcze do pracy w telewizji. Teraz okazało się Małgorzata Ohme postanowiła... ruszyć z własnym projektem. Wygląda na to, że była prowadząca "Dzień Dobry TVN" stawia wszystko na swój internetowy kanał "Lajf noł mejkap. Rozmowy bez makeupu", który wystartował w ubiegłym miesiącu.

Jak informują Wirtualne Media - prezenterka podpisała umowę z Fat Frogs Media. Firma ma pomóc 44-latce w rozwijaniu ambitnego przedsięwzięcia. Małgorzata Ohme nie ukrywa, że ma wielkie oczekiwania wobec autorskiego kanału.

"Lajf noł mejkap. Rozmowy bez makeupu" ma być niecodziennym formatem prezentującym porady psychologiczne.

"Pokażę wam prawdziwy świat, prawdziwych ludzi i prawdziwą siebie. To najbardziej autentyczny projekt, jaki usłyszycie" - zapewnia sama autorka w jednym z odcinków dostępnych na kanale.

Małgorzata Ohme podbije YouTube?

Według wstępnych założeń w serwisie YouTube będą pojawiać się trzy odcinki tygodniowo. Później będą ukazywać się także spotkania z gośćmi, a może nawet relacje na żywo. W tym momencie "Lajf noł mejkap" subskrybuje 10 tysięcy użytkowników.

Firma Fat Frogs Media ma spore doświadczenie na tym polu. Klientami youtubowego huba są już między innymi tacy celebryci jak Artur Orzech, Malina Błańska, Tomasz Raczek, Tomasz Lis i Marcin Meller. Z usług ekspertów korzystają też politycy: Donald Tusk, Michał Kamiński czy Janina Ochojska.

Czy była prowadząca "Dzień Dobry TVN" zostanie gwiazdą internetu?

Zobacz też:

Małgorzata Ohme ma żal do stacji i kolegów. Chodzi o zwolnienie z Dzień Dobry TVN 

Małgorzata Ohme miała smutne dzieciństwo, ale chce pamiętać z niego tylko dobre chwile

Małgorzata Ohme opowiada Żurnaliście o relacjach z byłym mężem. Jak radzi sobie była gwiazda TVN?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ohme | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy