Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Beata Tadla promienieje! Nowy związek kwitnie!

Beata Tadla (44 l.) rok temu przeżyła tragedię, gdy na oczach Polaków rozstała się z Jarosławem Kretem (55 l.). Teraz jednak szczęśliwie układa sobie życie u boku nowego mężczyzny i wygląda na bardzo szczęśliwą.

Prezenterka była związana z Jarosławem Kretem od 2013 roku. Gdy w 2018 roku zdecydowali się razem wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami", wszyscy obstawiali, że będzie to hit tej edycji. 

Reklama

Nikt jednak nie spodziewał się aż takiej sensacji, jaka wybuchła na prezentacji ramówki. Wówczas podczas jednego z wywiadów od dziennikarza Tadla dowiedziała się, że Kret powiadomił media o ich rozstaniu. 

Nie jest tajemnicą, że całą imprezę Beata przepłakała na zapleczu. Co ciekawe, znalazła w sobie jednak siłę i udowodniła byłemu ukochanemu, że nawet to nie jest w stanie jej załamać. 

Gwiazda wzięła się ostro do pracy i dzięki temu wygrała 21. edycję programu. Potem sukces gonił sukces. Tadla udzielała wywiadów, uczestniczyła w sesjach zdjęciowych a i w życiu prywatnym zaczęło się układać. 

U jej boku pojawił się tajemniczy mężczyzna, który z biegiem czasu okazał się biznesmenem. Nowy związek Beaty ujrzał światło dziennie na początku listopada 2018 roku i trwa w najlepsze do dziś. 

Na profilach dziennikarki i jej nowego wybranka nie brakuje romantycznych zdjęć, na których widać, że para jest bardzo szczęśliwa. Fani nawet nieśmiało dopytują co jakiś czas o ślub, lecz gwiazda uparcie milczy. 

Kto wie, może jednak niedługo zobaczymy ją na ślubnym kobiercu? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje