Reklama
Reklama

Beata Tadla już tak nie wygląda. Fani nie kryją zachwytu. "Jak nastolatka"

Beata Tadla od lat działa w mediach. Doskonale więc zdaje sobie sprawę z tego, że wygląd w jej profesji odgrywa bardzo ważną rolę. Trzeba przygnać, że dziennikarka dobrze wie, w jaki sposób poprawić swoją aparycję tak, by nie przesadzić. Tym razem gwiazda zdecydowała się na zmianę koloru i cięcie włosów. Efektem metamorfozy podzielił się salon fryzjerski. Tadla wygląda jeszcze młodziej.

Medialna kariera Beaty Tadli

Beata Tadla karierę w mediach rozpoczynała jako dziennikarka radiowa. Później przeniosła się do telewizji - była związana zarówno z nadawcą publicznym, jak i ze stacją TVN. Zaliczyła także współpracę z mediami internetowymi - była jedną z prowadzących programu Onet Rano. Jest także autorką książek.

Wiosną 2018 roku Beata Tadla w parze z Janem Klimentem pojawiła się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W finale show pokonała Katarzynę Dziurską i Tomasza Barańskiego, dzięki czemu mogła się cieszyć ze zdobycia Kryształowej Kuli.

Reklama

Swego czasu o Tadli było głośno ze względu na jej rozstanie z prezenterem pogodowym Jarosławem Kretem. Para była w nieformalnym związku od 2013 do 2018 roku. Rozstanie przebiegało burzliwie, o czym informowały media. Obecnie Beata Tadla jest w związku małżeńskim z przedsiębiorcą Michałem CebuląPara wydaje się być bardzo szczęśliwa.

Beata Tadla postanowiła zaszaleć u fryzjera

Salon fryzjerski, w który odwiedziła Beata Tadla pochwalił się zdjęciem fryzjera i dziennikarki. Na fotografii widać, że zmieniła ona kolor oraz cięcie włosów.

Pod zdjęciem zamieszczonym na profilu salonu fryzjerskiego pojawiły się już pierwsze zachwyty nad nową fryzurą Beaty Tadli.

  • "Wyglądasz jak nastolatka"
  • "Wspaniałe. Piękne cięcie i kolor"
  • "Jesteś boska Beatko"

Tak samo zadowolona z efektów metamorfozy wydaje się być sama dziennikarka, która również nie omieszkała wyrazić swojego zachwytu w komentarzu. 

"Na taką koloryzację miałam ochotę! Dokładnie taką. Dziękuję @ufryzjerów jestem zachwycona"- stwierdziła zachwycona dziennikarka.

Fani już wcześniej podejrzewali, że Tadla zaszaleje z włosami

Dzień wcześniej salon fryzjerski opublikował rolkę, w której przedstawia tajemniczą klientkę. Dzięki pytaniom zadawanym przez fryzjera fani mieli domyślić się, o kogo może chodzić.

W filmie zdradzono, że kobieta od 33 lat, czyli od 1991 roku pracuje w mediach. Z zawodu jest dziennikarką i obecnie związana jest z TVP. Dodatkowo fryzjer, żeby ułatwić obserwującym zagadkę, poprosił gościnię o wymienienie trzech innych kobiet, które noszą takie samo imię. W odpowiedzi padły nazwiska: Pawlikowska, Kozidrak i Tyszkiewicz. Łatwo więc było domyślić się, że chodzi o imię Beata.

Żeby ułatwić zadanie, fryzjer dokładnie opisał kolor oraz wygląd włosów dziennikarki.

"Wyglądają świetnie. Posiadają pojaśnienia w odcieniu blond, są troszkę ciemniejsze od nasady, może troszeczkę poniżej obojczyków, delikatnie wycieniowanie przy twarzy, proste, z przedziałkiem na środku" - stwierdził profesjonalista.

Dzięki tym podpowiedziom fani w komentarzach niemalże jednogłośnie wskazali, że chodzi o Beatę Tadlę.

Efekty widać gołym okiem. Tadla wygląda jeszcze promienniej i młodziej.

A Wam jak podoba się metamorfoza Beaty Tadli?

Zobacz też:

Beata Tadla w "Pytaniu na śniadanie" poszła na całość. Chce być jak Marilyn Monroe?

Zaskakujące wyznanie Beaty Tadli. Powrót do TVP wiele ją kosztował

Schudła 18 kilogramów w kilka miesięcy. Rezygnacja z mięsa to nie wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla | Jarosław Kret
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy