Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Beata Ścibakówna chce odbudować więzi z Grażyną Szapołowską

Gdy jej mąż zerwał kontakty z Grażyną Szapołowską (62 l.), Beata Ścibakówna (47 l.) straciła bliską jej osobę. Teraz chce to naprawić.

Kiedyś potrafiły godzinami rozmawiać w teatralnym bufecie. Wszyscy w Teatrze Narodowym wiedzieli, że Beata Ścibakówna i Grażyna Szapołowska są sobie bardzo bliskie. To była prawdziwa przyjaźń, której obca jest aktorska rywalizacja. - Rozumiały się w pół zdania, dlatego tak bardzo lubiły razem pracować - zdradza "Na żywo" pracownik teatru.

Reklama

Poznały się kilkanaście lat temu podczas prób do spektaklu "Kurka wodna" w reżyserii męża Beaty, Jana Englerta (72 l.). Od razu zapałały do siebie sympatią. Pomagały sobie do tego stopnia, że dzieliły się jedną szminką! Gdy Jan został dyrektorem Teatru Narodowego i zaproponował Grażynie etat, stały się nierozłączne. Spędzały razem czas w pracy, po niej i na wakacjach. Ich rodziny co roku spotykały się w Juracie. Szapołowska ma tam piękny apartament z widokiem na zatokę, a Ścibakówna i Englert mieszkają w hotelu Bryza należącym do Niemczyckich. Wspólnie plażowali i z chęcią odwiedzali hotelową kawiarnię.

To właśnie o pomoc do Grażyny Beata zwróciła się, gdy otrzymała propozycję udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Miała ochotę ją przyjąć, ale nie potrafiła się na to odważyć, ponieważ jej mąż nie był tym zachwycony. - Musiałam stoczyć z nim batalię, bo najpierw powiedział, że zwariowałam - opowiadała.

- Wtedy byłyśmy jeszcze razem w teatrze z Grażyną Szapołowską i zadzwoniłam do niej po radę, bo brała udział w "Jak oni śpiewają". Ona mnie zachęcała: "Beata, bierz, będziesz miała kontrakty, będzie pięknie". Z tymi kontraktami to akurat mity, ale zarobiłam niemałe pieniądze - wspomina. Potem jeszcze wielokrotnie radziła się jej w sprawach zawodowych. I dzi siaj też chciałaby zapytać Szapołowską o radę, ale niestety, nie mają kontaktu.

Czytaj na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Beata Ścibakówna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje