Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Beata Sadowska wściekła na stewardessę!

Beata Sadowska (39 l.), wracając 7 kwietnia z synem Tytusem z Fuerteventury, gdzie odbywały się zawody Ford Kite Cup, przeszła w samolocie koszmar. Wszystko przez - jej zdaniem - opryskliwą stewardessę czarteru Travel Service Polska.

Dziennikarka twierdzi, że kobieta nie pozwoliła jej zająć wygodnego miejsca z 7-miesięcznym dzieckiem w pierwszym rzędzie. Gdy o to poprosiła, odprawiając się jako jedna z pierwszych, poinformowano ją "bezczelnie", że jest już ono zajęte, poza tym musi być wolne na wypadek, gdyby któremuś z pasażerów zrobiło się słabo.

Reklama

W tym czasie "podróżowały" tam - jak zauważa Sadowska - torby i laptopy szefowej pokładu i stewardess.

Cały incydent dziennikarka opisała na swoim blogu, podkreślając, że "nie ma zgody na takie zachowanie" obsługi samolotu.

"Czy ktokolwiek przeszkolił ich z komunikacji z klientem? Czy ktokolwiek powiedział im, że praca w usługach polega m.in. na rozmowie, interakcji, a nie na bezczelnym zbywaniu natrętnej petentki, za jaką zapewne mnie uznali? Czy ktokolwiek uwrażliwił ich na drugiego człowieka? Na 7-miesięcznego malca?" - pyta Sadowska na portalu NaTemat.pl.

"Niewiarygodne, jak odrobina władzy degeneruje. Jak łatwo ulec pokusie pokazania, kto tu rządzi. (...) Wystarczyło powiedzieć, że z tyłu samolotu jest wolny cały rząd i tam można się przesiąść i rozłożyć fotel, nie miażdżąc z tyłu nóg innego ojca z dzieckiem. Usiąść od okna albo na środkowym fotelu, gdzie nie ma przeciągu. Tak wiele, tak niewiele. Zamiast tego było chamstwo, złośliwość i olewanie, bo lekceważenie nie oddaje zachowania ekipy samolotu. Tysiek niestety rozchorował się po tej podróży, zgodnie z przewidywaniami doświadczonej współpasażerki".

Sadowska jest pewna jednego: już nigdy nie poleci czarterem tych linii, chyba że ktoś przeszkoli pracowników, co to znaczy wrażliwość na drugiego człowieka i profesjonalizm.

Czyżby stewardessa nie rozpoznała "pani z telewizji"?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Sadowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje