Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Beata Kozidrak znika ze sceny?

Beata Kozidrak (57 l.) znika na sceny? Podobno artystka robi sobie przerwę od publicznych występów i przygotowuje się do obchodów jubileuszu Bajmu. Jeden z tabloidów twierdzi, że z taki pomysł podsunął jej... Andrzej Pietras!

Beata Kozidrak miała ostatnio dużo na głowie. Grała sporo koncertów, ale teraz podobno w końcu odpocznie od zawodowych obowiązków. Jak bowiem twierdzi "Fakt", artystka na jakiś czas znika ze sceny.

Reklama

W tabloidzie czytamy, że jest to pomysł Andrzeja Pietrasa, byłego męża wokalistki i menedżera Bajmu. Dlaczego zespół ma nie odbywać publicznych występów? Według gazety to cześć przygotowań do obchodów 40-lecia istnienia grupy. 

"Andrzej chce, by ludzie stęsknili się za Beatą. Uważa, że wtedy frekwencja na jubileuszowych koncertach będzie większa" - tłumaczy informator. 

Jak możemy wyczytać na stronie internetowej Beaty Kozidrak, piosenkarka rzeczywiście do końca roku ma zaplanowane zamknięte koncerty. 

"W innych okolicznościach miałaby już zaplanowaną jesienną trasę. Tymczasem na spokojnie dopina z Andrzejem ostatnie szczegóły jubileuszu. Ta przerwa od wywiadów i wyjść publicznych dobrze jej robi" - dodaje źródło tabloidu.

Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje