Reklama
Reklama

Beata Kozidrak zapowiada nowy klip w piątek 13-ego. Szykuje się hit!

Beata Kozidrak (62 l.) odpowiedziała przed sądem za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Karę złagodził argument o dorobku artystycznym gwiazdy i zasługach dla polskiej kultury. Artystka wróciła do koncertowania, jednak ma zakaz prowadzenia pojazdów przez pięć lat. Właśnie zapowiedziała swój najnowszy teledysk. Będzie przebojem?

Beata Kozidrak została skazana na karę grzywny w wysokości 50 tysięcy złotych, świadczenie pieniężne na rzecz funduszu postpenitencjarnego oraz zakazu prowadzenia pojazdów na 5 lat za jazdę pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u artystki dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kary ograniczenia wolności nie zastosowano ze względu na okoliczności łagodzące, czyli zasługi wokalistki na rzecz polskiej kultury i dorobek artystyczny. Gwiazda estrady przepraszała swoich fanów za to, że ich zawiodła. 

Reklama

Wkrótce jednak wróciła do koncertowania, a publiczność przyjęła ją z otwartymi ramionami. Piosenkarka wystąpiła między innymi podczas Sylwestra Szczęścia z Polsatem.

Beata Kozidrak zapowiada nowy teledysk "Jak dla mnie"

Teraz Beata Kozidrak zapowiedziała swój najnowszy teledysk "Jak dla mnie", którego scenografia jest utrzymana w stylistyce retro. W głównych rolach wystąpią aktorzy znani z serialu "Na dobre i na złe" - Jolanta Fraszyńska oraz Cezary Kosiński

O czym opowiada piosenka?

Premiera odbędzie się w wyjątkową datę - 13 maja, czyli w piątek trzynastego. Wokalistka Bajmu nazwała go jednak "szczęśliwym dniem".

Myślicie, że Beata wierzy w przesądy?

Beata Kozidrak będzie jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 20-22 maja 2022

Zobacz też:

Beata Kozidrak w stylówce za 10 tys. zł. Zdradziła wysokość "skromnej" pensji

Hilary Duff rozebrała się na okładce "Women's Health". Takiej figury można pozazdrościć!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | nowy teledysk
Reklama
Reklama
Reklama