Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, kto jej pomaga w opiece nad córką!

Basia Kurdej-Szatan (34 l.) jest najbardziej zapracowaną aktorką w kraju. Jednak mimo wielu obowiązków stara się spędzać z córką jak najwięcej czasu. Podczas wywiadu dla nas zdradziła, kto jej pomaga w opiece nad dzieckiem, kiedy ona przebywa na planie filmowych czy treningach do "Tańca z Gwiazdami".

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan rodzicami zostali w 2012 roku. Od tamtej pory ich życie przewróciło się do góry nogami. Mimo wielu obowiązków Hania jest ich oczkiem w głowie i to właśnie dla niej ciężko pracują, by zapewnić jej jak najlepszy start w dorosłe życie. 

Reklama

Aktorka pytana, kto pomaga jej w opiece nad córką, błyskawicznie odpowiedziała:  

"Pomaga moja mama i tata. Mamy pełną organizację. Jesteśmy na szczęście w tym bardzo dobrzy i staramy się wymieniać. Rafała teraz nie było w ogóle w domu, bo miał próby do swojej premiery i wracał o 23. Byłam sama i musiałam sobie z tym radzić. Ogarniamy to wszystko. Raz ja zawiozę małą do przedszkola, potem on. Wszystko jest kwestią organizacji, a na 'Tańcu z Gwiazdami' Hania jest z nami i bardzo się jej tam podoba" - mówi nam aktorka.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:


Dowiedz się więcej na temat: Basia Kurde-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje