Przejdź na stronę główną Interia.pl

Basia Kurdej-Szatan przez chorobę będzie musiała zrezygnować?

Basia Kurdej-Szatan (32 l.) otrzymała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Świetnie śpiewa, dobrze tańczy. Ma jednak wątpliwości, czy podoła zadaniu fizycznie.

Dobra passa blondynki z reklamy trwa w najlepsze. Gra w dwóch serialach: "M jak miłość" i "W rytmie serca", jest gospodynią "Kocham Cię, Polsko", "The Voice of Poland". Do tego w ostatnim czasie zagrała w reklamie firmy odzieżowej.

Reklama

Teraz pojawiła się kolejna propozycja - od producentów popularnego show "Taniec z gwiazdami".

Tancerz Rafał Maserak (33 l.) już zaciera ręce. - Z wielką przyjemnością zatańczyłbym z Basią. Wiem, że jest dobrą tancerką, bo miałem okazję podziwiać ją w teatrze muzycznym. Podpatrywałem, jak się rusza, i uważam, że robi to naprawdę rewelacyjnie. Byłaby świetną partnerką i na pewno poradziłaby sobie - przyznaje.

Nie bez znaczenia w przypadku tej propozycji jest aspekt finansowy. - Stawki w naszym show wahają się od 6 do 20, a nawet 30 tysięcy złotych za odcinek, w zależności od kalibru gwiazdy - zdradza "Rewii" pracownik Polsatu.

Aktorka może liczyć na co najmniej 15 tysięcy złotych za udział w jednym odcinku! A w przypadku zwycięstwa do wygrania byłaby jeszcze Kryształowa Kula i 100 tysięcy złotych.

Propozycja wydaje się zatem kusząca. Jest tylko jedno ale... Aktorka nadal leczy się z malarii północy, jak nazywana jest borelioza. I chociaż obecnie czuje się dobrze, ma wątpliwości, czy podoła zadaniu fizycznie. Taniec to przecież ogromny wysiłek.

- Mąż powiedział Basi, że jeśli ma ochotę tańczyć, niech się nie obawia. On weźmie na siebie wszystkie obowiązki domowe w tym czasie - zdradza znajoma gwiazdy.

Co jej radzicie, powinna spróbować?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Basia Kurdej-Szatan

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje