Reklama
Reklama

Bartosz Gelner związał się ze starszą o 16 lat Cielecką. Wyjawił, co słyszy od ludzi na ich temat

Bartosz Gelner (34 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Niedawno gwiazdor pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego. W popularnym show opowiedział o swoich planach związanych z dalszą karierą, a także wyjawił, jak układa mu się w związku z Magdaleną Cielecką.

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka według informacji pojawiających się w sieci spotykają się od 2019 roku. To właśnie wtedy w mediach pojawiły się ich pierwsze wspólne fotografie. Para jednak nie komentowała swojego związku. Aktorzy zrobili to dopiero w 2021 roku. Pierwszy otworzył się w mediach Gelner, z kolei starsza o 16 lat aktorka opowiedziała o ich relacji w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło".

Bartosz Gelner opowiedział o swoim związku z Cielecką

Bartosz Gelner w programie Kuby Wojewódzkiego wyjawił, że nie lubi opowiadać w mediach o swoim życiu prywatnym. Kuba zaznaczył, że w Polsce bardzo chętnie komentuje się związki, w których jest znaczna różnica wieku między partnerami.

Reklama

"To jest jakiś absurd ku**a" - powiedział zbulwersowany Bartosz.

Bartosz powiedział, że każdy powinien robić to, co chce i innym nic do tego. Aktor wyjawił również, że zdarzają się sytuacje, w których ludzie mówią, że on i Magda Cielecka wyglądają jak syn z matką. Aktor na takie słowa bardzo się bulwersuje. Stwierdza wtedy, że aktorka wygląda tak, jakby była w jego wieku.

"Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku" - powiedział Bartosz.

Bartosz Gelner - życie prywatne i kariera

Bartosz Gelner urodził się 25 kwietnia 1988 roku w Katowicach. W 2008 roku zadebiutował na scenie Narodowego Starego Teatru w Trans-Atlantyku Witolda Gombrowicza w reżyserii Mikołaja Grabowskiego jako jeden z chłopców Gonzala. Po ukończeniu studiów przeprowadził się do Warszawy, gdzie rozpoczął współpracę z Nowym Teatrem. W 2013 roku zdobył Wyróżnienie Sekcji Krytyków Teatralnych ZASP za kreację Cetha.

Już po pierwszym roku dostał rolę w serialu "Przystań". Na trzecim roku studiów zadebiutował z kolei na kinowym ekranie w roli Aleksandra Lubomirskiego w filmie "Sala samobójców". Zagrał w serialu "Czas honoru" jako porucznik Alan Krawczyk.

Występował w roli Bartosza Koszyka w serialu TVP2 "Barwy szczęścia". Wystąpił w serialach takich jak "Krew z krwi". W dramacie Jakuba Pączka "Reakcja łańcuchowa" zagrał postać Pawła Czarnieckiego.

Zobacz też:

Zakochani Cielecka i Gelner pielęgnują uczucie na wspólnym urlopie. Zdjęcie mówi wszystko

Cielecka i Gelner przetrwali kryzys. Różnica wieku nie ma dla nich znaczenia: "On mnie wiekiem nigdy nie dogoni"


Magdalena Cielecka nie skrywa już swoich uczuć. Poszła na randkę z dużo młodszym partnerem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Gelner | Magdalena Cielecka | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama