Reklama

Reklama

Reklama

Bartek Jędrzejak z "Dzień Dobry TVN" pokazał za dużo w saunie! Był całkiem nago!

Bartek Jędrzejak w ostatnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" postanowił opowiedzieć o pogodzie wprost z sauny. Pogodynek zakrył więc miejsca intymne ręcznikiem i zaczął rozprawiać o tym, co nas czeka za oknem w najbliższym czasie. W pewnym momencie tak się rozemocjonował opowiadaniem o chmurach i opadach, że niefortunnie rozchylił nogi, prezentując widzom śniadaniówki zaskakujący widok...

Bartek Jędrzejak od wielu lat prezentuje pogodę w śniadaniówce TVN. Aby widzowie się nie nudzili, każdego dnia zmienia lokalizację, z której informuje o tym, co wydarzy się w najbliższych dniach. 

Ostatnio gościł w Śremie, gdzie odwiedził saunę, gdzie rozmawiał m.in. z amatorami tego miejsca. 

Podczas łączenia na żywo ze studiem w Warszawie opowiadał o zaletach saunowania, podkreślając że "w saunie siedzimy bez niczego, siedzimy nago i nie chodzi o pruderię, a o troskę o nasze zdrowie". 

Reklama

Bartek Jędrzejak w saunie

Tak oczywiście zrobił i on, prezentując pogodę wyłącznie w ręczniku. W pewnym momencie pogodynek usiadł w dość swobodny sposób, rozkraczając się przed kamerą. 

Ręcznik nie dał rady i nie zakrył wszystkiego. W ten oto sposób widzowie TVN mieli dodatkowe atrakcje podczas śniadania. 

Podczas kolejnego łączenia z sauny ktoś z reżyserki chyba przekazał mu, że poczuł się zbyt swobodnie, bo już nie rozłączał nóg nawet na chwilę. 

Zobacz też:

Agnieszka Kaczorowska wie, co stało się między Cichopek, a Hakielem! Wyjawiła szczegóły?

Barbara Kurdej-Szatan otrzymała nagrodę za bycie "bezwzględną, dla której cel uświęca środki"! Słusznie?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartek Jędrzejak | "Dzień Dobry TVN"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy