Reklama
Reklama

Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta w wieku 60 lat! Co się dzieje z "najstarszą matką"?

Barbara Sienkiewicz (66 l.) to serialowa aktorka, o której cała Polska usłyszała kilka lat temu, kiedy w wieku 60 lat została matką bliźniąt! Wtedy media rozpisywały się na temat podejrzeń o korzystanie z in vitro, samotnym macierzyństwie kobiety oraz jej problemach finansowych. Z czego teraz żyje „najstarsza matka w Polsce”?

Obecnie bliźnięta Barbary Sienkiewicz mają już 7 lat. Aktorka wychowuje je sama ponieważ, jak wspomniała zaraz po ich urodzeniu "ojciec nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci". Niestety, brak drugiego rodzica sprawił, że samotna matka miała poważny problem z utrzymaniem swojej rodziny, ponieważ zasiłki nie łączyły się z pobieraną przez nią emeryturą w wysokości 1250 złotych.

Na szczęście grająca epizodyczne role w serialach "M jak miłość", "Ranczo", czy "Klan" aktorka mogła liczyć na pomoc Olgierda Łukaszewicza, który jest prezesem Związku Artystów Scen Polskich i w jej imieniu wystosował specjalny apel do Ewy Kopacz o pomoc finansową dla Sienkiewicz i jej dzieci.

Reklama

Co się teraz dzieje z Barbarą Sienkiewicz i bliźniętami?

Narodziny Piotrusia i Ani przez 60-letnią kobietę były 7 lat temu ogromną sensacją, przez co aktorka musiała się wówczas zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Tygodnik "Na żywo" donosił wtedy, że Sienkiewicz poddała się zabiegowi in vitro. Samotna matka zaprzeczała jednak tym rewelacjom twierdząc, że zaszła w ciążę metodą naturalną.

Obecnie aktorka "M jak Miłość" wycofała się zupełnie z mediów i nie udziela wywiadów. Wiadomo jednak, że 7-letnie bliźnięta cieszą się dobrym zdrowiem, mimo że wcześniej Piotruś zmagał się z wzmożonym napięciem mięśniowym i wadą wzroku, które wymagały kosztownego leczenia. Cała rodzina mieszka w Warszawie.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy