Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan przeprasza za swoje słowa. Sieć komórkowa odcina się!

Barbara Kurdej-Szatan jest na ustach wszystkich za sprawą swojej głośnej opinii na temat migrantów koczujących na granicy polsko-białoruskiej. Rozemocjonowana aktorka nie przebierała w słowach, komentując obecną sytuację. Operator sieci komórkowej, z którym współpracuje, wydał oświadczenie, odcinając się od poglądów gwiazdy. Ale to nie wszystko! "Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu" poinformował, że składa zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez aktorkę! Ta postanowiła przeprosić za swoje słowa.

Barbara Kurdej-Szatan często zabiera głos w ważnych społecznych sprawach i nie kryje się ze swoimi poglądami.

Postanowiła również wypowiedzieć się na temat koczujących na granicy polsko-białoruskiej migrantów, a jej wypowiedź jeszcze długo będzie się za nią ciągnęła.

Barabra Kurdej-Szatan (sprawdź!) wyrażając swoją opinię, nie przebierała bowiem w słowach. Użyła nie tylko mocnych określeń skierowanych do rządzących oraz Straży Granicznej, ale także wielu wulgaryzmów.

Kurdej-Szatan: głośna wypowiedź na temat migrantów

Reklama

Poruszona Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywała, że jest cała roztrzęsiona doniesieniami o sytuacji migrantów.

Jej słowa, jak można było się spodziewać, nie przeszły bez echa i wywołały poruszenie, a niektórych zbulwersowały.

Barbara Kurdej-Szatan: sieć komórkowa odcina się od jej słów

Do całej sytuacji postanowiła odnieść się sieć komórkowa, z którą Barbara Kurdej-Szatan współpracuje od lat i z którą jest mocno kojarzona.

Na Twitterze pojawił się wpis, w którym sieć odcina się od poglądów aktorki.

Ale to nie wszystko! Na Twitterze "Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu" pojawiła się informacja o złożeniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez aktorkę.

Kurdej-Szatan przeprasza

W sobotnie popołudnie Basia Kurdej-Szatan postanowiła wytłumaczyć się ze swoich słów na Instagramie i przeprosić. Podkreśliła, że wypowiedziała się tak a nie inaczej, bo kierowały nią silne emocje.

Zobacz też:

Tragiczne wieści. Nie żyje 26-letnia gwiazda

Gessler szuka pracowników. Wymagania mogą zaskoczyć

Mandaryna w drapieżnej sesji

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Sztan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »