Reklama
Reklama

Barbara Kurdej-Szatan: Prokuratura wszczęła dochodzenie ws. gwiazdy!

Barbara Kurdej-Szatan chyba nie przewidziała, że jej wpis na Instagramie wywołała aż takie zamieszanie i będzie niósł ze sobą aż takie konsekwencje. Aktorka naraziła się wielu osobom, a do tego może mieć poważne problemy z prawem. Rzeczniczka prokuratury potwierdziła właśnie, że wszczęto w tej sprawie dochodzenie...

Wpis Barbary Kurdej-Szatan wywołał ogromne zamieszanie w sieci. Aktorka (sprawdź!) w niepochlebny sposób żaliła się na Straż Graniczą i zachowanie funkcjonariuszy na granicy polsko-białoruskiej.

 "Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!! Chcecie takiego rządu wciąż???" - grzmiała na Instagramie.

Gdy zrobiła się afera, gwiazda wpis usunęła i przeprosiła za wulgaryzmy. Mleko się jednak rozlało...

Głos w jej sprawie zabrali już m.in. operator komórkowy, który odciął się od swojej gwiazdy, a także jedna z organizacji, która oznajmiła, że zgłosi sprawę do organów ścigania. I rzeczywiście nie były to słowa rzucone na wiatr. 

Prokuratura postanowiła zająć się wpisem gwiazdy...

Reklama

Prokuratura wszczęła dochodzenie po wpisie Barbary Kurdej-Szatan. Chodzi o znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej

"Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej" - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

"Obecnie zabezpieczany jest materiał dowodowy w sprawie, w szczególności treści dostępne w przestrzeni internetowej" - poinformowano. 

To nie pierwsze postępowanie, jakie do tej pory prowadziła warszawska Prokuratura Okręgowa w sprawie znieważenia i pomówienia strażników granicznych lub żołnierzy Wojska Polskiego.

Wcześniej te same zarzuty usłyszał Władysław Frasyniuk. Zarzut związany był z wypowiedzią Frasyniuka z sierpnia na antenie TVN.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan zaatakowana przez "Wiadomości". TVP oskarża!

Dorota Gardias odebrała wyniki badań. Gwiazda TVN ujawniła, co z jej zdrowiem!

Edyta Górniak rozpływa się nad synkiem: "Allan co 1,5h chciał cyca, nic nie spałam" 


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy