Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan musi uporać się z tym problemem przed porodem! Nie jest łatwo!

Koronawirus pokrzyżował ich plany przeprowadzki, ale to nie one były najważniejsze. Gwiazda miała poważniejsze zmartwienie... Przez pierwsze tygodnie ciąży zastanawiała się, czy jej choroba nie wpłynie na maleństwo. Gdy ten problem został już rozwiązany, pojawił się kolejny.

Długo skrywana tajemnica ujrzała w końcu światło dzienne. Małżonkowie na początku maja poinformowali, że spodziewają się kolejnej pociechy. Potwierdzeniem tej nowiny było opublikowane w sieci zdjęcie Rafała (32 l., sprawdź!) i Basi (34 l.) z ciążowym brzuszkiem. 

Reklama

"Czuję się świetnie, wszystko jest dobrze, odpoczywam" - wyznała aktorka w rozmowie z "Na żywo", pytana o samopoczucie. 

Gwiazda już dawno mówiła, że pragnie, aby jej rodzina się powiększyła. 

"Hania marzy o rodzeństwie. Jak miała sześć lat, to praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. My też tego chcemy" - zapewniała.

Niestety, nie obyło się bez problemów.

"Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi. Może ta moja borelioza źle na to wpływa?" - zastanawiała się Kurdej-Szatan. 

Nigdy nie kryła, że walka z groźną, przewlekłą chorobą przenoszoną przez kleszcze, z którą zmaga się od siedmiu lat, wyniszczyła jej organizm. Na szczęście długotrwałe leczenie i dietetyczne wyrzeczenia przyniosły w końcu upragniony rezultat. 

Przyszłą mamę przepełnia radość, ale nie jest też wolna od trosk. 

"Najbardziej niepokoiło ją to, czy borelioza może być dla niej i dla ciąży niebezpieczna. Okazuje się, że obawy były bezpodstawne" - mówi tygodnikowi jej znajoma. 

Mnożące się znaki zapytania sprawiły, że aktorka długo nie ujawniała swojego błogosławionego stanu. 

"Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza. W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić" - wyznała niedawno. 

***

Czytaj więcej na kolejnej stronie: 

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje