Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż przeżywają kryzys w związku?

Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków. Im lepiej rozwija się jej kariera, tym gorzej dogaduje się z mężem. Ukochany aktorki źle czuje się z tym, że to jego żona zarabia na utrzymanie ich rodziny. Czy pokonają ten kryzys?

Kilka lat temu to ona oklaskiwała męża za kulisami programu "The Voice of Poland". To on zapowiadał się na gwiazdę. Ciepła barwa i duża skala głosu zachwyciła jurorów i Rafał Szatan (31 l.) trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego. Mimo tak dobrego startu muzykowi do dziś nie udaje się przebić w show-biznesie. 

Reklama

Natomiast kariera Barbary Kurdej-Szatan kwitnie. Aktorka gra w serialu "M jak miłość", za co zdobyła w tym roku drugą z rzędu Telekamerę, prowadzi show "Kocham Cię, Polsko!", wciąż występuje w reklamie jednej z sieci komórkowych, która zrobiła z niej gwiazdę. Często pojawia się na imprezach. 

- Basia zdaje sobie sprawę, że ma teraz swoje 5 minut i chce je wykorzystać - mówi znajoma aktorki. - Stara się rozwijać zawodowo, bierze nawet lekcje dykcji - twierdzi źródło "Na Żywo". 

Ale niestety kariera rzutuje na życie prywatne gwiazdy. Jak udało twierdzą dziennikarze tygodnika, mąż Basi źle znosi fakt, że to ona utrzymuje dziś w dużej części dom i rodzinę.

- Rafał to tradycjonalista, uważa, że to on powinien zarabiać na żonę i córkę. Ale, choć bardzo się stara, jego dochody nie mogą równać się z wynagrodzeniem Basi - twierdzi osoba z otoczenia pary. Czytaj dalej na następnej stronie

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje