Reklama
Reklama

Babcia Brooklyna podarowała Nicoli Peltz dziwaczny prezent ślubny. Panna młoda jest szczęśliwa?

Brooklyn Beckham (23 l.) i Nicola Peltz (27 l.) pobrali się w sobotę 9 kwietnia na Florydzie. Choć młodzi prosiliby w ramach prezentu wpłacać hojne datki na rzecz Ukrainy, babcia Brooklyna nie mogła się powstrzymać i postawiła na wyjątkowo spersonalizowany podarek. Co Nicola Peltz otrzymała od seniorki rodu Beckhamów?

Babcia Brooklyna podarowała Nicoli Peltz dziwaczny prezent ślubny. Panna młoda jest szczęśliwa?

Nie cichną echa głośnego ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz, które miało miejsce w zeszłym tygodniu w posiadłości ojca panny młodej na Florydzie. Warte niemal 4 mln funtów 3-dniowe wesele zgromadziło śmietankę towarzyską Londynu i Los Angeles. Państwo młodzi poprosili, by goście darowali sobie wyszukane prezenty ślubne i zamiast tego - wpłacali pieniądze na rzecz pomocy Ukrainie.

Choć pomysł z charytatywną zbiórką spotkał się z entuzjastyczną reakcją zgromadzonych, niezadowolona była tylko matka Davida Beckhama, która uparła się, by mimo wszystko, podarować prezent pannie młodej. 

Reklama

Można by się spodziewać, że seniorka sprezentuje coś tradycyjnego, jak pamiątkowe zdjęcie czy biżuterię, jednak Sandra Beckham szarpnęła się na parę butów sportowych Nike Air Force 1 w wersji personalizowanej. Na białych tenisówkach nałożono ręcznie malowane detale: malunki tatuaży wnuczka, "życiowe" sentencje, odręcznie zapisany fragment modlitwy, oddający charakter pisma ukochanej prababci Nicoli oraz błyszczące elementy dodające dziewczęcego wdzięku sportowym butom.

Co myślicie o takiej nietypowej pamiątce?

Zobacz też:

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zostali małżeństwem! Co działo się na ich bajkowym ślubie w Palm Beach?

Antek Królikowski: Wyznanie o chorobie zostało specjalnie dograne?! Zaskakujące, co wyszło!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nicola Peltz | Brooklyn Beckham
Reklama
Reklama
Reklama