Reklama
Reklama

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zostali małżeństwem! Co działo się na ich bajkowym ślubie w Palm Beach?

Brooklyn Beckham (23 l.) i Nicola Peltz (27 l.) pobrali się w sobotę 9 kwietnia w hrabstwie Palm Beach na Florydzie, czyli rodzinnej posiadłości aktorki. Portal People poinformował o szczegółach najgłośniejszej uroczystości w tym roku. Gratulujemy!

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ślubie

Brooklyn Beckham, najstarszy syn Davida i Victorii Beckhamów, powiedział sakramentalne "tak" ukochanej aktorce, Nicoli Peltz w sobotę 9 kwietnia. Uroczystość została przeniesiona z powodu pandemii koronawirusa, ponieważ inaczej chętnie zostaliby małżeństwem jeszcze wcześniej.

Przygotowania do wesela trwały od tygodni, a goście bawili się w trzech specjalnych namiotach rozstawionych nad samym oceanem. Uroczystości weselne obejmowały również tradycyjną ceremonię żydowską, jak podaje People.

Reklama

Dziedziczka fortuny przyjęła gości w oszałamiającej posiadłości swojego ojca w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. W namiocie bankietowym na malowniczej plaży miało znaleźć się ponad 300 osób.

Wystawne wesele zostało przygotowane w najdrobniejszych szczegółach. Zaproszeni mieli okazję skosztować dań przyrządzonych przez Thierry'ego Isamberta, a jego specjały były inspirowane kuchnią europejską. Nie zabrakło też wyszukanych opcji wegańskich.

Nicola zachwyciła wszystkich suknią zaprojektowaną przez dom mody Valentino, a we włosy miała wpięty kilkumetrowy welon.

Informator portalu People donosi, że na imprezie były obecne takie gwiazdy, jak Melanie C, Serena i Venus Williams, Gigi Hadid, Gisele Bundchen, Marc Anthony, Jordana Brewster, Gordon Ramsay czy Eva Longoria

Za oprawę muzyczną był natomiast odpowiedzialny sam Snoop Dogg!

Mówi się, że para podpisała przed ślubem intercyzę - w końcu majątek ojca panny młodej jest szacowany na około 1,3 miliarda dolarów. Co więcej, jak donosi The Sun, Brooklyn planuje przyjąć nazwisko żony.

Para poprosiła wszystkich zebranych, aby nie dzielili się zdjęciami zrobionymi tego wieczoru, ponieważ prawo do publikacji materiałów ma na wyłączność magazyn modowy "Vogue".

Zabawa ma potrwać jeszcze całe dwa dni.

Gratulujemy!

Zobacz też:

Brooklyn Beckham przyjmie nazwisko ukochanej? Dlaczego chce złamać tradycję?

Wróżka Aida z przesłaniem na początek wiosny! Tego właśnie potrzebujesz w kwietniu

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brooklyn Beckham | Nicola Peltz
Reklama
Reklama
Reklama