Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Asystentka rzuciła Ibisza!

Co za emocje! Paulina, młoda asystentka Krzysztofa Ibisza, dla której prezenter miał rozwieść się z żoną, porzuciła go!

22-letnia Paulina Piosik rzuciła Ibisza (44 l.) po trzech miesiącach związku - donosi dzisiejszy "Fakt". Postanowiła także odejść z pracy i wrócić do rodzinnego Wrocławia.

Reklama

Według informacji brukowca, Paulina bardzo przeżywa rozstanie. Jest w ciężkiej depresji i próbuje wrócić do równowagi psychicznej pod opieką rodziców. Nie wiadomo (jeszcze), jaka była przyczyna rozstania, "Fakt" jednak jest pewien, że to ona zdecydowała się na ten krok.

Jeśli to prawda, dla Pauliny musiała być to bardzo ciężka decyzja. Ibisz był przecież jej wielką miłością. Od wielu lat fascynowała się jego osobą i robiła wszystko, by zbliżyć się do niego. Działa w fanklubie prezentera i zgłosiła się do teleturnieju "Gra w ciemno" tylko po to, by go poznać.

"Moja radość wynikała z tego (...), że będę tak blisko człowieka, którego od lat podziwiałam. (...) Zauroczyła mnie jego spontaniczność i naturalność" - mówiła.

Jak widać, "spontaniczność i naturalność" nie wystarczyły. Ciekawe, co w tej sytuacji zrobi Krzysztof. Wróci skruszony do żony?

Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje