Reklama
Reklama

Artur z "Rolnika" odrzucił Blankę. Tak zmieniła się rywalka Sary

Artur z "Rolnik szuka żony" wybrał na początku programu Blankę, Sarę i Olę. Ostatecznie na jego gospodarstwie została piękna brunetka, a jako pierwszą odrzucił Blankę. Jak sobie dzisiaj radzi była kandydatka Artura?

"Rolnik szuka żony 10". co słychać u rolników?

Finał "Rolnik szuka żony" coraz bliżej. Widzowie są ogromnie ciekawi, która z relacji nawiązanych w randkowym show przetrwa. Na razie największe szanse mają Ania i Kuba. Choć kiedy rolniczka ogłosiła swój wybór, nikt nie dawał jej szans na związek z ojcem trójki dzieci. Fani zmienili zdanie po obejrzeniu odwiedzin Ani u rodziny i przyjaciół Jakuba. Nadal niepewne są losy Dariusza i Nicoli, po tym, jak mężczyzna zachowywał się na ostatniej randce. Nie wiele szans na pomyślny finał ma Waldemar i Ewa oraz Artur i Sara. 

Reklama

"Rolnik szuka żony 10". Artur odrzucił Blankę

Artur z "Rolnik szuka żony 10" na samym początku programu odrzucił Blankę, która była ulubienicą widzów. To na nią, jako na najlepszą partnerkę rolnika wskazywali widzowie. Wysoka blondynka była zabawna, wykazywał się inicjatywą, a Artur w jej towarzystwie bez przerwy się śmiał. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich  28-letni gospodarz z Mazowsza stwierdził, że nie szuka kobiety, z którą będzie się dobrze bawił. Podziękował Blance i ostatecznie wybrał Sarę.

Po ich ostatniej randce, widzowie nie są pewni, czy to był dobry wybór. Artur potwornie nudził się w towarzystwie Sary.

"Takie chodzenie i spacery... To nie dla mnie, ale nie mogę tego dać po sobie poznać, że jest inaczej. Wiadomo, trzeba się dostosować. Jeden lubi spacerować, drugi lubi co innego" - mówił do kamery Artur.

Artura i Sarę niewiele łączy. Ona lubi spacery i kino, a on myśli tylko o samochodach i pracy. Czy się dogadają? Nie wiadomo.

"Rolnik szuka żony 10". Metamorfoza Blanki

Wiadomo za to, że odrzucona kandydatka Artura postanowiła wykorzystać popularność zdobytą w "Rolnik szuka żony" i z powodzeniem działa na Tik Toku. Jak donoszą inne portale Blanka przeszłą sporą metamorfozę. Nam wydaje się raczej, że to efekt filtrów niż przemian bohaterki randkowego show. 

Zobacz też:

Artur z "Rolnika" potargał ubranie na randce. Widzowie rozczarowani

To koniec. Fryzura wybranki Artura z "Rolnika" ma świadczyć o ich relacji

Artur już wybrał. Internauci są pewni. Zaskakujący zwrot w "Rolniku"

Artura z "Rolnik szuka żony" dotknęła przerażająca tragedia. Musiał błagać ludzi o pomoc, bo straciłby dobytek

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy