Reklama
Reklama

Arnold Schwarzeneger i poruszający filmik: "Kocham Rosjan! Dlatego muszę wyznać prawdę"

Arnold Schwarzenegger (74 l.) dołączył do grona gwiazd, które okazały swoje wsparcie dla Ukrainy. Zrobił to jednak w nieco odmienny sposób niż inni celebryci. Aktor postanowił dosyć szczegółowo wyjaśnić zawiłości wojennej propagandy Władimira Putina i poświęcił swój filmik Rosjanom, ponieważ wierzy, że zwykli obywatele nie chcą wojny w Ukrainie.

Arnold Schwarzeneger i poruszający filmik: "Kocham Rosjan! Dlatego muszę wyznać prawdę"

Arnold Schwarzenegger opublikował filmik na swoich social mediach, na którym dzieli się swoim wyznaniem na temat Rosji. Sytuacja na wschodzie Europy wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami starego kontynentu, ale informacje docierają również do Amerykanów. Najsłynniejszy kulturysta świata postanowił podzielić się osobistą historią, by uświadomić fanom, co dzieje się w Ukrainie.

Okazuje się, że Schwarznegger miał 14 lat, gdy poznał pochodzącego z Rosji kulturystę i od tamtej chwili rozpoczęła się nie tylko jego kariera zawodowego sportowca, ale i sympatia dla rosyjskiego narodu. 

Reklama

Arnold Schwarzeneger starał się wytłumaczyć w filmiku, że "uratowanie Ukrainy przed nazistami", jak nazywa wojnę putinowska propaganda, jest totalną bzdurą. W rzeczywistości na wschodzie codziennie ginie mnóstwo niewinnych ludzi, zarówno Ukraińców jak i zmanipulowanych Rosjan wcielonych do wojska. Aktor zapewnia swoich fanów, że Ukraina nie rozpoczęła wojny, a konflikt nie jest winą zwykłych ludzi z Rosji, a wynika z agresji polityków.  Gwiazdor na nagraniu zaprezentował urywki z tragicznych wydarzeń, by uświadomić odbiorom, co dzieje się na wschodzie. Okazał też wsparcie osobom mającym odwagę sprzeciwić się dyktaturze Putina. 

Arnold Schwarzenegger jest byłym kulturystą, aktorem i filmowcem, który dziś zajmuje się polityką. Jest aktywistą i filantropem, który dwukrotnie pełnił funkcję gubernatora Kalifornii w latach 2003-2011.

Sport zawodowy zaczął ćwiczyć, mając zaledwie 15 lat. Ogólnoświatową sławę przyniósł mu udział w wielu filmach, w których można było podziwiać jego wyćwiczoną sylwetkę. Zyskał sławę jako ikona filmów akcji takich jak: "Magia i miecz Conan Barbarzyńca", czy seria "Terminator".

Zobacz też:

Antek Królikowski śmieje się z Julii Wieniawy na Instagramie

Biden nazwał Putina "zbrodniarzem wojennym"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ukraina | Arnold Schwarzenegger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy