Reklama

Reklama

Reklama

Antek Królikowski szarpał się z policją, potem z ojcem Opozdy, a teraz promuje swoją twarzą "patogalę". Można upaść niżej?

Antek Królikowski (33 l.) nie schodzi od kilku tygodni z medialnych czołówek. Gdy mogło się wydawać, że aktor po aferze związanej z doniesieniami o rzekomej zdradzie - wycofa się z życia publicznego, on wciąż podgrzewa atmosferę wokół siebie. Teraz okazało się, że znalazł sobie nową fuchę... Internauci kpią: "Wszystko, co z nim związane jest największą antyreklamą".

Antek Królikowski od wielu lat słynie ze swojej niepokornej natury. Aktor kilkukrotnie był na bakier z prawem - w 2011 roku wdał się w pijacką rozróbę, a pod wpływem alkoholu krzyczał do policjantów, że "ich załatwi".

Problemy z agresją

Konfrontacja z policją skończyła się dla niego i jego przyjaciół na izbie wytrzeźwień, a cała sprawa została skierowana do sądu. Królikowski był wówczas oskarżany o utrudnianie policyjnych czynności, znieważenie funkcjonariuszy i naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich. Mimo że finalnie sprawę umorzono - pijacki wybryk pozostał w pamięci fanów.

Reklama

Niedawno Antek znów zaprezentował światu pokaz siły, gdy siłą starał się staranować bramę swojego teścia. Wówczas to na podwórku ojca Opozdy doszło wręcz do dantejskich scen. Wydarzenia te odbiły się szerokim echem w mediach, bo w pewnym momencie padły nawet strzały.

Antek w sieci udostępnił niebezpiecznie wyglądające nagranie, na którym to Dariusz zaczął strzelać przy użyciu broni palnej. Policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie, jednakże finalnie - jak informował "Fakt" - nikomu nie postawiono żadnych zarzutów.

Niedawno Królikowski dał również popis na konferencji prasowej najnowszego programu "Przez Atlantyk". Wówczas to aktor z agresją odnosił się do reportera "Pudelka", którego w trakcie wywiadu nazwał "kmiotem".

Królikowski włodarzem nowej gali

Tym razem niemający zbyt dobrej passy Królikowski pochwalił się w sieci nową fuchą. Okazuje się, że aktor został włodarzem kolejnej organizacji MMA. Z krótkiego nagrania wynika, że od teraz będzie piastował stanowisko "potężnego włodarza royal division".

Internautom nie do końca spodobał się wybór Antka. Od razu zauważyli, że został przedstawiony jako "znany i lubiany", co szczególnie rozbawiło ich po ostatnich doniesieniach medialnych. Trudno nie zauważyć bowiem, że od jakiegoś czasu Królikowski nie ma zbyt dobrej opinii.

Na Instagramie organizacji Royal Division można dowiedzieć się, że do walk staną m.in. Tomek Olejnik, Marcin Mazur, Sebastian "Czvjnik" Czajewski, Kornel Typa, Dominik Grot, Boczeq czy Michał "Bagieta" Gorzelanczyk.

Na konferencji prasowej mają zostać ogłoszeni uczestnicy walk wieczoru. Być może to właśnie te nazwiska będą znane...

Zobacz też:

Antoni Królikowski nie przejmuje się chorym dzieckiem? Pojechał na mecz, zamiast siedzieć w szpitalu!

Antek Królikowski odwiedza synka w szpitalu. Tak pomaga Opoździe w trudnych warunkach

Antoni Królikowski mieszka z kochanką parę przecznic od Opozdy. Nie mogli dłużej utrzymać tajemnicy

Rosyjskie wojska przegrupowują się. "Mogą skupić się na nowym kierunku"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy