Przejdź na stronę główną Interia.pl

Antek Królikowski i Julia Wieniawa zakpili z fanów! Miało być zabawnie?!

Antek Królikowski (28 l.) i Julia Wieniawa (19 l.) przebywają nadal na egzotycznych wakacjach i chyba właśnie tam wyostrzyło im się poczucie humoru.

Kiedy Julia zaczęła się spotykać z aktorem, niewiele wtedy było o niej słychać w mediach. Było tylko wiadomo, że ma małą rolę w serialu "Rodzinka.pl".

Reklama

Z czasem jednak zaczęła się rozwijać, motywowana przez swojego chłopaka. Koncerty, nagrywanie płyty, aż w końcu rola w głośnym filmie Patryka Vegi (41 l.) "Kobiety mafii".

Po intensywnym roku zakochani postanowili odpocząć od pracy i show-biznesu, ale nie zapomnieli na czas urlopu o swoich wiernych fanach! Będąc na Dominikanie, celebrytka chętnie chwaliła się zdjęciami, do których pozowała w bikini na rajskiej plaży, a internautki były wprost zachwycone.

Teraz z kolei film z pobytu na pięknej wyspie dodał Antonii. Nagranie miało być zabawne, a wyszło jak zwykle. Wieniawa i Królikowski idą brzegiem morza, a aktor zachwyca się urokami Dominikany.

Wówczas jego ukochana zakłada okulary przeciwsłoneczne, na co Antek reaguje bardzo gwałtownie.

"Zdejmij te okulary! Nie jesteś w Polsce, tu nikt nie wie kim jesteś"- krzyczy teatralnie na gwiazdę, a ta wykonuje jego polecenie.

W tym momencie na Wieniawę rzucają się obcy mężczyźni, wykrzykując jej imię i obłapiając aspirującą aktorkę. To jednak nie koniec żartu, bo idącego dalej samotnie Królikowskiego obskakują kobiety krzycząc na przemian: "Rafał, Paweł, Antek!" - wymieniając imiona wszystkich Królikowskich, jacy istnieją w polskich mediach.

Czyżby Antoni i Julia poczuli się już na tyle pewnie i uważają się za gwiazdy wielkiego formatu, że mogą żartować sobie ze swoich fanów? Chyba nie są aż tak rozpoznawani w Polsce, jakby sobie tego życzyli, ale jeszcze wszystko przed nimi! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje