Reklama

Reklama

Reklama

Anne Heche miała wypadek. Trafiła do szpitala w stanie krytycznym

Anne Heche (53 l.) trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Wszystko po wypadku, w którym brała czynny udział. Aktorka jechała z nadmierną prędkością przez osiedle w Los Angeles i uderzyła w jeden z domów. W sieci pojawiło się sporo nagrań oraz zdjęć dokumentujących poważny wypadek.

Anne Heche to jedna z najbardziej znanych amerykańskich aktorek. Gwiazda na swoim koncie ma udział w takich produkcjach jak "Sześć dni, siedem nocy", "Narodziny" czy "Podwójne życie". Aktorka przez lata związana była z Ellen DeGeneres. Ich związek rozpadł się jednak w 2000 roku.

Anne była później żoną operatora filmowego Colemana Laffoonea, z którym doczekała się syna. Niestety ten związek również nie przetrwał. Gwiazda po rozwodzie poznała nowego partnera, z którym jest do dziś. Anne doczekała się z nim kolejnego potomka.

Reklama

Gwiazda stała się ostatnio bohaterką nie kolejnej fantastycznej produkcji, a strasznego wypadku, do którego doszło na jednym z osiedli w Los Angeles.

Anne Heche trafiła do szpitala w stanie krytycznym

Anne Heche w sobotę 6 sierpnia 2022 roku miała poważny wypadek samochodowy w Los Angeles. Okazuje się, że 53-letnia aktorka pędziła swoim samochodem przez jedno z osiedli domków jednorodzinnych. Nagle miała zjechać z ulicy i uderzyć w jeden z budynków.

Wypadek spowodował pożar, który musiało gasić wiele zastępów straży pożarnej. Aktorka trafiła do szpitala w stanie krytycznym.

Anne Heche - kariera i życie prywatne

Anne Heche urodziła się 25 maja 1969 roku w miejscowości Aurora w stanie Ohio. Karierę aktorską rozpoczęła jako dziecko, by wspomóc finansowo swoją matkę po śmierci ojca i brata.

Występowała w lokalnych teatrach i serialach telewizyjnych, w roku 1986 przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie przez cztery lata wcielała się w role bliźniaczek w telenoweli "Inny świat".

W 1998 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie "Rozmawiając", obmawiając, gdzie wcieliła się w przyjaciółkę Catherine Keener.

Od 1997 do 2000 rok związana była z aktorką Ellen DeGeneres, z którą stanowiła jedną z najsłynniejszych par jednopłciowych na świecie.

Została uhonorowana nagrodą Emmy. W 1998 roku magazyn "People" umieścił ją na liście pięćdziesięciu najpiękniejszych ludzi na świecie.

Zobacz też:

Były mąż Britney Spears powiedział, dlaczego synowie nie chcą je widzieć. Gwiazda odpowiedziała

Aleksandra Żebrowska pokazała córeczkę. "Przewinąć czy nie budzić?"

To ona zastąpi Grzeszczak w "The Voice of Poland". Ale zaskoczenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anne Heche

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy