Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Wyszkoni: Zamiast karpia będzie sushi!

Ania Wyszkoni (34 l.) na wigilijnym stole zastąpi karpia owocami morza i sushi!

Wokalistka podkreśla, że każdego roku z niecierpliwością wyczekuję świąt Bożego Narodzenia. W tym roku przygotowania do nich wraz z partnerem Maciejem Durczakiem rozpoczęła już na początku grudnia - uwielbia bowiem szum towarzyszący świętom i zakupowe szaleństwo!

Reklama

"Fajnie mnie to nastraja. Zakupy spożywcze zawsze robię wspólnie z Maćkiem. Ale do gotowania raczej nie daję się zaciągnąć" - śmieje się w rozmowie z "Twoim Imperium".

W tym roku również na jej stole zabraknie karpia, a pojawi się coś bardziej egzotycznego! Stałym elementem będzie jedynie śpiewanie kolęd, choć dzieci artystki niespecjalnie się do tego garną.

"Mamy własne świąteczne tradycje, na przykład nie jemy karpia, za to obowiązkowo na stole muszą być owoce morza. Mama Maćka świetnie gotuje, a jej specjalnością są krewetki oraz ślimaki w czosnku - są przepyszne" - zachwala, dodając, że w jej domu karpia lubi tylko ona.

"Podjadam go, gdy jedziemy do moich rodziców. Dzieci Tobiasz i Pola lubią pierogi, więc nie może ich zabraknąć, ale my uwielbiamy sushi i zawsze pozwalamy sobie na nie w ten wyjątkowy dzień".

A jakie są wasze świąteczne tradycje?


Dowiedz się więcej na temat: Anna Wyszkoni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje