Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska znowu w tropikach. Nie wytrzymała bez kolejnych wakacji...

Anna Wendzikowska (39 l.) nie wytrzymała zbyt długo w Polsce i postanowiła wybrać się na kolejne rajskie wakacje. Po kilku tygodniach spędzonych w ojczyźnie znów może cieszyć się egzotycznym słońcem!

Anna Wendzikowska słynie z zamiłowania do podróży. Celebrytka chętnie odpoczywa pod palmą i raczy się słonecznymi kąpielami. Tym razem dziennikarka TVN postanowiła odwiedzić imprezową mekkę - Ibizę.

Okazuje się jednak, że nie tylko odpoczywanie jej w głowie! Na Instagramie podzieliła się ze swoimi obserwatorami wakacyjnymi planami. Przyjaciółka prezenterki dała jej bowiem długą listę rekomendacji, co zobaczyć w tym europejskim raju. Ania z pewnością nie będzie się nudzić!

Dziennikarka wybrała się już m.in. na Es Vedrę, tajemniczą wyspę w pobliżu południowo-zachodniego wybrzeża Ibizy. Wendzikowskej najwyraźniej podobała się wycieczka, bo zarekomendowała ją na Instagramie, mówiąc, że "w miejscach mocy dzieją się rzeczy magiczne".

Nic dziwnego, bo o tym miejscu krążą rozmaite historie. Niektórzy twierdzą nawet, że Es Vedra jest czubkiem mitycznej Atlantydy.

Nie zabrakło również zdjęć w bikini! Dziennikarka postawiła na jednoczęściowy biały strój, który tylko podkreślił jej zgrabną sylwetkę. Fani byli zachwyceni i nie ustawali w komplementach. Szczególnie spodobała im się Formentera, wyspa w Hiszpanii, która powaliła ich swoim pięknem.

Reklama

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje