Reklama
Reklama

Anna Popek poczuła lato. Kusi obojczykami i ramionami w zwiewnej kreacji

Anna Popek po powrocie do pracy w programie "Pytanie na śniadanie" miała bardzo intensywny czas. Teraz gdy wszystko zaczęło się układać po jej myśli, postanowiła nieco przystopować i odpocząć. Prezenterka w miniony weekend skorzystała ze słonecznej pogody i wylegiwała się w ogrodzie. Przy okazji pochwaliła się zwiewną sukienką, która jest hitem tego sezonu!

Anna Popek wróciła do "Pytania na śniadanie"

O Annie Popek zrobiło się głośno w ostatnim czasie, a to za sprawą jej powrotu do programu "Pytanie na śniadanie". Koło takich zmian w obsadzie śniadaniówki nie mogła obojętnie przejść była gwiazda TVP, Monika Richardson. Dawna prowadząca show "Europa da się lubić" wbiła szpilę koleżance po fachu i jak zawsze nie gryzła się w język. Na szczęście takie niemiłe opinie nie mają wpływu na Annę, która w wymowny sposób odpowiedziała Monice w rozmowie z naszym reporterem, Damianem Glinką.

Reklama

"Ja to się bardzo cieszę, że mogą mnie używać do rzeczy, których sama i tak pragnę, więc tak bym na to odpowiedziała. Nie wszystko trzeba jednak komentować i nie wszystko wymaga odpowiedzi, zresztą Monika bardzo miło powiedziała, że robię to, co kocham i to jest prawda" - wyznała Anna Popek w rozmowie z Pomponik.pl

Po intensywnych zmianach Popek postanowiła nieco wyhamować i udała się na zasłużony odpoczynek. Swoim relaksem pochwaliła się w sieci.

Anna Popek odpoczywa po "Pytaniu na śniadanie". Ta sukienka to hit lata

Anna Popek nie ukrywa, że bardzo cieszy się z nadchodzącego lata i słonecznej pogody. W dobry nastrój wprowadził ją odpoczynek w otoczeniu pięknych roślin, kwiatów i drzew. Przy okazji prezenterka pokusiła się o filozoficzne spostrzeżenia, którymi podzieliła się z fanami.

"W naszym życiu najważniejsze są dwa dni: ten, w którym się rodzimy i ten, w którym zrozumiemy po co. Tak pisał Mark Twain. I choć to wielka sprawa zrozumieć sens swojego życia, to trzeba także odczuwać przyjemność, z tego, że żyjemy" - zagaiła na Instagramie.

W dalszej części wpisu wyraziła wdzięczność i opowiedziała o tym, jak kocha swoje życie.

"Że mamy swoje miejsce, czasem ciasne, ale własne. Że ludzie nas lubią, że świeci słońce, że możemy posłać komuś uśmiech... dobrego dnia, dobrego tygodnia Wam życzę!" - napisała.

Publika zachwyciła się postem, a w szczególności wyglądem dziennikarki. Anna na załączonym obrazku pozuje w zwiewnej, letniej sukience, która odkrywa jej obojczyki i ramiona. Do stylizacji dobrała białe klapki na obcasie i okulary przeciwsłoneczne.

Trzeba przyznać, że gwiazda TVP poczuła lato, a jej delikatna sukienka to hit tego sezonu!

Przeczytajcie również:

Anna Popek nie porwała widzów "Pytania na śniadanie". Co poszło nie tak?

Ida Nowakowska upodobniła się do swoich koleżanek. Ten sam kolor farby do włosów?

Anna Popek krytykowana za "Pytanie na śniadanie". Tak dała prztyczka w nos hejterom!               

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama