Reklama

Reklama

Reklama

Anna Mucha wdzięczy się topless na pomoście. Tak prezentuje swoje wdzięki...

Anna Mucha (42 l.) od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Aktorka doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę fanów. Tym razem celebrytka postawiła na... swoje wdzięki! Mucha rozebrała się na pomoście i w pięknych okolicznościach przyrody pozowała do zdjęć! Zachwyca?

Anna Mucha od najmłodszych lat związana jest ze światem filmowym. Mając zaledwie dziewięć lat, debiutowała na dużym ekranie w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak". Wcieliła się wówczas w rolę Sabinki.

Anna Mucha od lat obecna jest w show-biznesie

Aktorka miała przyjemność pracować również z Krzysztofem Tchórzewskim na planie "Przeklętej Ameryki", ze Stevenem Spielbergiem w "Liście Schindlera", czy w końcu z Andrzejem Wajdą przy "Pannie Nikt".

Nie da się jednak ukryć, że sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola Magdy Budzyńskiej w serialu "M jak miłość", w którym gra od 2003 roku. Jak na rasową celebrytkę przystało, Anna miała okazję również sprawdzić się w tańcu.

Reklama

W 2009 roku w parze z Rafałem Maserakiem wytańczyła sobie pierwsze miejsce w "Tańcu z Gwiazdami". Nagrodę postanowiła przekazać na szczytny cel, bo zarówno Kryształowa Kula, jak i pieniądze trafiły do Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

W mediach wielkim echem odbiła się również jej relacja z Kubą Wojewódzkim. Para była ze sobą związana w latach 2003-2007. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a Mucha kilka lat później związała się z Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki dzieci. Ta relacja również nie okazała się trwała, a obecnym wybrankiem aktorki jest Jakub Wons.

Mucha pozostaje również aktywna na Instagramie, na którym obserwuje ją 925 tys. internautów. Ania doskonale wie jak podgrzać atmosferę, bo raczy swoich fanów odważnymi fotkami i... głębokimi dekoltami.

Anna Mucha topless na pomoście

Tym razem postanowiła iść o krok dalej, bo zaprezentowała się toples... Na najnowszych zdjęciach widać jak roznegliżowana Mucha leży na pomoście i reklamuje kosmetyki.

Internauci nie kryli zachwytu

Fanom spodobały się odważne kadry aktorki, bo w komentarzach od razu zaroiło się od komplementów. Szczególnie zachwyceni byli panowie...

A wam jak się podoba?

Zobacz też:

Woźniak-Starak odsłania kulisy "odejścia" Miszczaka z TVN. Wie dużo więcej?! "W emeryturę to ja nie wierzę"

Kylie Jenner pokazała "nagi biust"! Skąpe bikini to nic... Spójrzcie na to!

Tak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Znacznie różni się od tego sprzed kilku miesięcy...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy