Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Mucha już rozpoczęła sezon na opalanie! Co za kształty!

Anna Mucha (37 l.) już niejednokrotnie pokazała, że nie boi się publikować odważniejszych zdjęć i doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności. Teraz postanowiła o tym przypomnieć.

Ledwo w Polsce skończyły się mrozy i termometry wskazały więcej niż zero stopni Celsjusza, a aktorka już zdążyła podgrzać atmosferę w internecie swoim nowym zdjęciem.

Reklama

W okresie letnim Mucha często publikuje swoje rozbierane zdjęcia, okazji bowiem do tego jest mnóstwo.

Sesja nad basenem, na plaży, czy nawet na balkonie jest doskonałym momentem, by pokazać trochę więcej ciała. Widocznie Anka już za tym zatęskniła i postanowiła rozgrzać swoich fanów zdjęciem, na którym prezentuje swoje zgrabne kształty.

Fani oczywiście nie zawiedli i jak zwykle docenili figurę aktorki, ale byli też i tacy, którzy chyba mają już dość jej zdjęć w podobnym stylu.

"A nie masz coś nowszego ?... np. jak leżysz na podłodze przed tv, albo w wannie w sobotę ?" - pytali ironicznie internauci.

Jednak mało prawdopodobne jest, że Ania zaniecha tradycji publikowania roznegliżowanych zdjęć, więc na nic gorące prośby obserwujących jej profil, by z tym w końcu skończyła. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje