Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie Klary. "Brudne stópki kocham najbardziej"

Anna Lewandowska (30 l.) pochwaliła się zabawką, którą ubóstwia jej córka. Chodzi o basenik z kulkami. Na zdjęciu widzimy Klarę (2 l.) bawiącą się w basenie. Internautom nie umknął pewien szczegół, który dobrze widać na fotografii...

Anna Lewandowska już nie raz podkreślała, że narodziny córki sporo zmieniły w jej życiu i dały jej dodatkową motywację. 

Reklama

Dziewczynka towarzyszy popularnej mamie w treningach, co żona Roberta czasem dokumentuje i pokazuje na Instagramie. Nie brakuje również czasu na wspólną zabawę. I tak widzieliśmy już, jak Klara pływa w basenie pod czujnym okiem taty i jak Anna oraz Robert bawią się z dzieckiem zabawkami. 

Teraz Lewandowska pokazała nową, ulubioną zabawkę Klary, a mianowicie basen wypełniony kulkami. 

"Mamy z Klarcią mnóstwo pomysłów na wspólną zabawę w domu, ale ostatnio obie oszalałyśmy na punkcie suchego basenu z kolorowymi kulkami. Ile przy tym radości i śmiechu! Fajne jest też to, że idealnie sprawdza się w ogrodzie albo na tarasie" - zachwala "Lewa" we wpisie na Instagramie. 

Wpis opatrzony jest fotkami bawiącej się Klary. Na pierwszym zdjęciu widzimy, jak dziewczynka wskakuje do baseniku, a na drugim można zobaczyć 2-latkę zanurzającą ręce w kulkach. 

I to właśnie na tej fotografii pojawił się pewien szczegół, który od razu wyłapali czujni internauci. Chodzi o... brudne stopy dziecka. Anna postanowiła wyprzedzić atak i we wpisie dodała: "Ps. Brudne stopki kocham najbardziej. Szczęśliwe dziecko" - napisała. 

Mimo to nie obyło się bez krytyki. "Czyżby świadczyło o brudzie w domu? (o brudna podłogę dokładnie)" - czytamy w jednym z komentarzy, na który "Lewa" odpowiedziała: "Świadczyło, że biega po trawie". 

Większość komentujących wypowiadała się jednak w pozytywnym tonie zrozumienia. "I wiadomo, że dziecko szczęśliwe, brudne stópki to podstawa-brudne dziecko to szczęśliwe dziecko" - oświadczyła internautka.

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska | Klara Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje