Reklama
Reklama

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytanie o przeprowadzkę! Przenoszą się do Barcelony?!

Anna Lewandowska jest ewidentnie gotowa na podbój zagranicznego Instagrama! Podczas serii pytań i odpowiedzi opowiadała o swoim życiu... w języku angielskim! Trenerka poruszyła również emocjonujący wątek przeprowadzki rodziny Lewandowskich do Barcelony. Potwierdza doniesienia o transferze?

Anna Lewandowska odpowiada na pytanie o przeprowadzkę. Przeprowadzają się do Barcelony?!

Anna Lewandowska, choć mogłoby się wydawać, że nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą i osiągnęła w ojczyźnie w zasadzie już wszystko, to na nowo przeżywa ostatnio "swoje 5 minut". Tym razem za granicą. Wszystko zaczęło się od tego, że najpierw spędziła luksusowy weekend na Sycylii, gdzie trafiła ze swoim mężem Robertem na zaproszenie duetu Dolce&Gabbana, a chwilę później plotki na temat transferu Lewandowskiego z Monachium do Barcelony ponownie zalały internet. Trenerka, po tym jak zagraniczne media zaczęły trochę bardziej interesować się jej osobą w sieci, pozwoliła sobie udzielić odpowiedzi na najbardziej nurtujące jej fanów pytania na Instagramie, w tym w języku angielskim!

Reklama

Zagraniczni fani dopytywali Lewą, w jaki sposób szlifuje swoje umiejętności językowe, w jakim wieku są Klarcia i Laura oraz prosili o rady związane z przygotowaniem sylwetki na lato. Te niewinne pytania poprowadziły do kluczowego wątku dotyczącego wyprowadzki rodziny Lewandowskich z Niemiec.

Od dłuższego czasu plotkuje się o wielkich zmianach w życiu rodziców Laury i Klary. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, Robert zmieni klub z Bayernu Monachium na FC Barcelonę, co wybudza sensację nie tylko wśród fanów piłki nożnej. Póki co para nie potwierdziła tych doniesień, a podczas serii pytań na Instagramie Ania odwołała się jednak do krążących plotek. Jeden z fanów zapytał wprost, czy przeprowadza się do Barcelony.

Lewa odpisała zdawkowo, acz po angielsku: "Też chciałabym to wiedzieć".

Zobacz też:

Rafalala była szantażowana emocjonalnie przez Fabijańskiego? Poszła z tym do prawnika!

Mata ogłasza, że będzie kandydował na urząd Prezydenta RP. Jego kampania potrwa 18 lat!

Urbańska i Józefowicz prowadzą dorodne gospodarstwo z 200 kurami! "Nie chcieliśmy kupować mięsa w sklepach "

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy