Reklama
Reklama

Anna i Robert Lewandowscy pakują walizki. "Będą przyjeżdżać do Polski i Niemiec"

Anna i Robert Lewandowscy już niedługo opuszczą Monachium. Sprawdźcie, gdzie gwiazdorska para zamierza zamieszkać.

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Od swojego ślubu w 2013 roku są niemal nierozłączni. Chociaż oboje bardzo dużo pracują, zawsze starają się spędzać każdą wolną chwilę razem.

Lewandowscy zmieniają adres zamieszkania

Lewandowscy od wielu lat starają się dzielić swoje życie między Polską a Monachium. Oczywiście regularnie podróżują po innych zakątkach świata. Szukając swojego miejsca na ziemi, postanowili, że kupią willę na Majorce.

Reklama

Okazuje się, że nie jest to przypadek a przemyślana decyzja. W zeszłym roku byli na Majorce na długich wakacjach. Jak widać, tak im się tam spodobało, że postanowili się tam osiedlić. W rozmowie z dziennikarzami dwutygodnika "Party" znajomy pary potwierdził te informacje.

Do letniej rezydencji Anna z córkami ma polecieć jeszcze w kwietniu, z kolei Robert ma dołączyć do nich w maju po zakończeniu swoich treningów z Bayernem Monachium.

Luksusowa willa Lewandowskich kosztuje ponad 4 mln euro. Posiadłość zlokalizowana jest w hiszpańskiej miejscowości Santa Ponsa. Nowy dom Anny i Roberta jest na tyle ogromny, że znalazło się tam miejsce na basen czy przestronny ogród.

Nieruchomości Lewandowskich - co do nich należy?

Najpopularniejsza para w Polsce ma wiele nieruchomości na świecie i w Polsce. Należą do nich piękna willa w Monachium, wielki dom na Mazurach, apartament w samym centrum Warszawy, mieszkanie po babci Anny, a teraz także rezydencja na Majorce.

Zobacz też:

Królikowski długo będzie kojarzony z aferami. Ekspert ocenia: "Jego zawodowy czar prysł"

Marcin Hakiel mówi o rozwodzie i konsekwencjach rozpoznawalności! "To, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy