Reklama
Reklama

Anna Guzik rusza wraz z mężem z własnym biznesem. "Wojtek zapalił się do tego"

Anna Guzik (45 l.) mieszka z rodziną w Bielsku-Białej, skąd jeździ do Warszawy jedynie na czas pracy na planie. Wspólnie z mężem wychowują trzy córeczki, w tym bliźniaczki. Od ponad dekady są wyjątkowo zgranym małżeństwem, które planuje kolejny wspólny biznes. Aktorka jest ogromnym wsparciem dla ukochanego.

Anna Guzik zdobyła popularność dzięki roli Żanety Zięby w serialu "Na Wspólnej".

To również bohaterka "Heli w opałach", prowadząca program "Wolni od długów" na antenie Polsatu, a także finalistka 9. edycji programu muzycznego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz uczestniczka 6. edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie zawalczyła z Justyną Steczkowską o Kryształową Kulę i... wygrała!

Guzik jest mamą trzech córek: Niny i Basi (sześcioletnich bliźniaczek) oraz rok młodszej Bogny.

Reklama

Na co dzień mieszka z rodziną w Bielsku-Białej, gdzie od ponad 20 lat jest związana z teatrem. Aktorka pracuje w Teatrze Polskim i umiejętnie łączy rozwój kariery z macierzyństwem.

Chociaż podczas pracy nad serialami przeprowadzała się do stolicy, to nie kręci jej "życie na świeczniku". Kiedy musi pojawić się w Warszawie, opiekę nad dziećmi przejmuje jej mąż.

Anna Guzik rusza wraz z mężem z własnym biznesem

Wraz z Wojciechem Tylką już od dekady tworzą zgrane małżeństwo. Poznali się w górach, podczas nauki jazdy na snowboardzie. Góral o mocnym charakterze był znakomitym instruktorem.

W 2013 roku stanęli przed ołtarzem w Zakopanem pod Giewontem. Trzy lata później na świat przyszły ich ukochane bliźniaczki. Wojtek wspaniale odnalazł się w roli taty.

Ukochany gwiazdy prowadzi szkółkę narciarską i handluje sprzętem, a wszelkie decyzje konsultuje z Anną, która potrafi mu odpowiednio doradzić, a jeśli trzeba - uspokoić.

Chociaż rodzinny biznes przynosi zyski, aktorka nie wyobraża sobie rezygnować z własnej niezależności. Teraz wpadła na pomysł uzupełnienia wspólnej działalności o... pensjonat.

Żona mocno trzyma kciuki za powodzenie ich decyzji i nie może się już doczekać hucznego otwarcia!

Zobacz też:

Gwiazdy zdradzają swoje przepisy wielkanocne. Kiełbasa od Gessler, mazurek od Makłowicza

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Marcjanna Lelek z "M jak Miłość" dokonała coming outu! "Zakochałam się w dziewczynie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | Wojciech Tylka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy