Reklama

Reklama

Reklama

Anna Guzik po raz pierwszy po porodzie pokazała się publicznie!

Anna Guzik (39 l.) pochwaliła się pierwszymi fotkami po porodzie. Wygląda na nich kwitnąco! Aktorka wybrała się na mecz, aby nieco się zrelaksować.

Anna Guzik niedawno urodziła dwie córeczki - Basię i Ninę. To wyjątkowy czas dla aktorki, która bardzo pragnęła zostać mamą. 

Teraz wycofała się z show-biznesu i chce jak najwięcej czasu poświęcić swoim małym pociechom. We wszystkim wspiera ją mąż, Wojciech Tylka.

"Stara się, by nie umknęło jej nic z tego szczególnego czasu. Jak na mocno stąpającą po ziemi osobę przystało, coraz częściej wybiega myślami do przodu. Boi się, czy będzie miała za co utrzymać córeczki" - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma aktorki.

Świeżo upieczona mama niedawno pozwoliła sobie na chwile relaksu. Wybrała się na mecz, a fotkami podzieliła się z fanami na Facebooku.

Reklama

"Pozdrowienia dla wszystkich fanów tenisa ziemnego! #KATOWICEOPEN Za chwilę półfinał Camila Giorgi z Jeleną Ostapenko w katowickim Spodku. Udało mi się spotkać Camilę po rozgrzewce" - napisała.

Trzeba przyznać, że po porodzie bardzo szybko wróciła do formy i wygląda świetnie! Po ciążowym brzuszku już niemal nie ma śladu!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy