Reklama

Reklama

Reklama

Anna Głogowska komentuje związek z Mikołajem Roznerskim. Malowniczo…

Anna Głogowska (44 l.) poczuła się wywołana do tablicy przez tabloid, który twierdzi, że to właśnie dla niej „zabiło mocniej” serce Mikołaja Roznerskiego (38 l.). Jak dała do zrozumienia tancerka, nawet ptaki w parku o tym gadają.

Mikołaj Roznerski nie dał się dotąd poznać jako osoba stała w uczuciach. Zauroczenia przeżywa z reguły w miejscu pracy. Zaczął od romansu z Martą Juras, nawiązanego na planie „M jak miłość”. Zdecydowali się na wspólne dziecko i planowali nawet ślub, jednak w międzyczasie podczas prób do spektaklu „Chopin musi umrzeć” Mikołaj zakochał się w Oldze Bołądź. Zanim jednak wyklarował się z tego poważny związek, na planie komedii romantycznej „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”,  aktor zauroczył się Alicją Bachledą-Curuś

Reklama

Kiedy zorientował się, że nie może liczyć na wzajemność, spróbował wrócić do Olgi, a ponieważ jednak nie chciała go z powrotem, zakochał się w Marcelinie Zawadzkiej. W nowym związku wytrwali aż trzy miesiące, zanim Mikołaj stracił głowę dla poznanej w „M jak miłość” Adriany Kalskiej i na jakiś czas był z nim spokój. 

Mikołaj Roznerski znów zakochany?

Niestety, po trzech latach związku kochliwość Mikołaja znów dała o sobie znać. Jak twierdzi „Dobry Tydzień” powodem rozstania Roznerskiego z Kalską jest fakt, że jego serce „zabiło mocniej” dla innej kobiety. 

Na razie jedno jest pewne: rzeczywiście związek Roznerskiego i Kalskiej przeszedł do historii, co Adriana potwierdziła osobiście, dodając, że rozstali się w pokojowej atmosferze w grudniu zeszłego roku. W rozmowie z Pudelkiem Mikołaj na pytanie, dla kogo konkretnie tak mocno zabiło jego serce, co właśnie ogłosił „Dobry Tydzień”, odpowiedział, że dla synka. 

O tym, że 10-letni Antoś ze związku Mikołaja z Martą Juras jest oczkiem w głowie taty, wiadomo od zawsze. Dlatego komentarz Mikołaja wzbudził zainteresowanie nie ze względu na to, co powiedział, lecz na to, co przemilczał. 

Anna Głogowska komentuje

A przemilczał podobno Annę Głogowską, która rzekomo jest jego nową miłością. Poznali się 3 lata temu podczas prac nad spektaklem „Piękna Lucynda” w Teatrze 6.piętro, więc, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich Roznerski się zakochuje, to by się zgadzało. 

Cała reszta pozostaje w sferze mglistych domysłów, do których na InstaStories postanowiła się odnieść Głogowska. Zamieściła tam zdjęcie ze spaceru po parku, opatrzone komentarzami, dającymi do zrozumienia, że z jej znajomości z Roznerskim zrobiło się istne „Ptasie radio”:

Zobacz też:

Jerzy Połomski: najpopularniejszy polski singiel. To dlatego nie miał kobiety

Ukochana Bieniuka pokazała wspólne zdjęcie. Miłość kwitnie

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

Wzrost zakażeń tylko w jednym województwie. Raport MZ

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy