Reklama

Reklama

Reklama

Anna Głogowska jest nową miłością Roznerskiego? Tancerka nie wytrzymała, musiała zabrać głos

Mikołaj Roznerski (38 l.) nie tak dawno temu rozstał się z Adrianną Kalską (36 l.), a media już donoszą o jego rzekomym związku z tancerką Anną Głogowską (44 l.). Chociaż aktor uparcie milczy, nie komentując tych doniesień, tancerka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Potwierdziła związek?

Mikołaj Roznerski po rozstaniu z Adrianną Kalską wciąż pozostaje na językach. Media nieustannie spekulują, czy młodemu aktorowi udało się ponownie zakochać. Niedawno był widziany w towarzystwie Anny Głogowskiej i to właśnie na nią padło podejrzenie. Nie brakowało bowiem świadków, którzy potwierdzali spotkania tych dwojga i barwnie opisywali to, co się na nich działo.

Reklama

Mikołaj Roznerski jest zakochany w Annie Głogowskiej?

Według doniesień katolickiego "Dobrego Tygodnia", to właśnie 44-letnią tancerkę przystojny aktor miał zabrać na randkę do miasta zakochanych. Nie zabrakło świadków, którzy widzieli wymieniane między Rosnerskim i Głogowską czułości.

Czy to prawda?

Anna Głogowska mówi o Roznerskim. Dementuje związek?

Od lutego nie ustają plotki na temat uczucia, jakim Mikołaj Roznerski miałby darzyć Annę Głogowską. W jednym z wywiadów aktor odniósł się do tych doniesień. Dziennikarz zapytał go o to, czy spotyka się z tancerką. Mikołaj odpowiedział jednak w wymijający sposób.

Teraz magazyn Party.pl poprosił Annę Głogowską o komentarz do tej sprawy. Tancerka wywinęła się jednak od rozmowy.

Czy Roznerski i Głogowska wspólnie chronią swój związek? Obydwoje do tej pory nie potwierdzili, ani również nie zaprzeczyli temu, że coś ich łączy. Fakt ten jedynie potęguje przypuszczenia o ich romansie. Co wy sądzicie na ten temat?

Zobacz też:

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znowu razem! Są na siebie skazani

Mikołaj Roznerski odchodzi z "M jak Miłość"? Wszystko przez jedno zdjęcie

Joanna Opozda pokazała najnowsze zdjęcie synka! "Cała mama"

Joe Biden w Polsce. Znamy pierwsze szczegóły wizyty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Anna Głogowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy