Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Dymna jest bezsilna. Czeka już tylko na decyzję wojewody

Anna Dymna (70 l.) miała plan pomocy osobom dotkniętym zespołem Downa. Niestety w jej życiu pojawiły się problemy, które mogą pokrzyżować te szlachetne plany!

Anna Dymna to polska aktorka i działaczka społeczna. Kobieta jest założycielką i prezeską Fundacji "Mimo Wszystko", która została powołana, aby ratować grupę osób z niepełnosprawnością intelektualną. Znana z dobroci serca 70-latka miała plany wiążące się z pomocą osób, które dotknięte są przez zespół Downa. Jak podaje magazyn "Na żywo" aktorka chciała stworzyć ośrodek dla potrzebujących, który będzie znajdować się w spokojnej okolicy, w środku lasu, blisko pięknej plaży. Niestety coś może zniweczyć jej starania...

Reklama

Anna Dymna jest bezsilna. Czeka już tylko na decyzję wojewody

Anna Dymna nie należy do osób, które łatwo się poddają. Nieraz to już udowodniła, chociażby organizując Festiwal Zaczarowanej Piosenki, ale tym razem aktorka otrzymała cios prosto w serce i jak sama przyznała, nie ma siły już walczyć. 70-latka musi domagać się o dzierżawę miejsca, w którym chciała wybudować dom starości dla osób z zespołem Downa.

Jak podaje tygodnik "Na żywo", aktorka dzierżawiła ziemię w tej miejscowości od lat. Udało jej się nawet rozpocząć budowę ośrodka dla niepełnosprawnych. Zajęcia prowadzone tam cieszą się dużą popularnością, tym bardziej że w okolicy nie ma takich miejsc. Wraz z Fundacją "Mimo Wszystko" planowała ruszyć z kolejnym przedsięwzięciem!

Niestety kłopoty pojawiły się już jakiś czas temu, gdy okazało się, że w Lubiatowie planowana jest budowa elektrowni atomowej. Wszelkie inne inwestycje w tym miejscu zablokowano. Teraz wiadomo, że elektrownia powstanie nieco dalej, ale aktorka nadal wypatruje decyzji wojewody oraz władz gminy w sprawie przedłużenia wynajmu ziemi. Kolejny problem to fakt, że Fundacja musi od nowa przedstawić wszelkie projekty dotyczące powstania budynku, a także podać, ile posiada funduszy. Okazało się, że sprawa z ziemią doprowadziła artystkę do tego, że popadła w uzależnienie! 

Nietrudno zauważyć, że aktorka kocha to miejsce, tam może pomagać potrzebującym, tam też jej mąż Krzysztof Orzechowski wraca do zdrowia po COVID-19 .

Miejmy nadzieję, że los będzie dla niej łaskawy i aktorka pomoże potrzebującym!

Zobaczcie również:

Anna Dymna doczekała się córki! Niesamowite wieści!

Anna Dymna przeżyła serię koszmarnych dramatów. "Tragedia jedna po drugiej"

Dagmara Kaźmierska czeka na ślub syna! Nie ma żadnych wątpliwościpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dymna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »